Piedāvā veikt bez maksas energoauditu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām Latvijas teritorijā (<font color=red>Konkurss “BEZMAKSAS ENERGOAUDITS” pagarināts līdz 25. aprīlim!</font></STRONG>)

14.03.2012.

Konkurss “BEZMAKSAS ENERGOAUDITS” pagarināts līdz 25. aprīlim!


Piedāvā veikt bez maksas energoauditu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām Latvijas teritorijāKURZEMES REĢIONĀLĀ ENERĢĒTIKAS un ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA” sadarbībā ar SIA „GRAND EKO”, pētījuma “Daudzdzīvokļu ēku energeofektivitātes risinājumi”  ietvaros piedāvā veikt bez maksas energo auditu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām Latvijas teritorijā.
Konkursam ēku var pieteikt apsaimniekotājs, pārvaldnieks vai dzīvokļu īpašnieku kopības pārstāvis (Dzīks, Dzīb). Tā ir lieliska iespēja noskaidrot savas daudzdzīvokļu ēkas potenciālo ietaupījumu un būt par vienu soli tuvāk ēkas renovācijai ar Eiropas līdzfinansējumam.
Konkursa anketa un nolikums  www.GrandEko.lv
Konkursa mērķis ir veicināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāju izpratni par ar ēku energoefektivitāti saistītiem jautājumiem un  potenciāliem siltumenerģijas ietaupījumiem mājas renovācijas rezultātā. Papildus iespējams saņemt konsultācijas, par Eiropas Savienības fondu finansējuma piesaistes iespējam daudzdzīvokļu mājām.
Atkarībā no atsaucības tiks lemts par konkursa papildus kārtu izsludināšanu. Pieteikties konkursam iespējams līdz 25 martam.
Kontaktinformācija: info@grandeko.lv,  Tel 20076706; 29522522


Konkursa nolikums (pdf)
Konkursa anketa (jpeg)

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.