Turpinās džudo sezona

11.03.2012.

Šī gada 2. – 3. martā Lietuvas pilsētā Alitus norisinājās XXIV Starptautiskais džudo turnīrs. Sacensībās piedalījās divi Preiļu džudo kluba „Jaunība LV” džudisti. Savā grupā Igors Bogdanovs parādīja labu sniegumu un izcīnīja 3. vietu. Labs sniegums arī Andrejam Umaņecam, kurš savā grupā izcīnīja 5. vietu.

Nākošie starti jaunajiem džudistiem bija 10. un 11. martā, kad Rīgā norisinājās Latvijas Republikas meistarsacīkstes 2012 U-13/U15. Pavasara tuvošanās bija darījis savu, jo vairāki no sportistiem bija apslimuši, un jaunākajā grupā (U – 13) startēja tikai divi preilieši, kuriem šoreiz panākumi izpalika. Nākošajā dienā sacensības turpināja U – 15 grupas sportisti, kuru vidū arī divi „Jaunība LV” audzēkņi. Savā grupā Igors Bogdanovs atkārtoja Lietuvā sasniegto un izcīnīja 3. vietu, bet Andrejs Umaņecs izcīnīja 7. vietu.

Nākošie starti kluba „Jaunība LV” džudistiem esot plānoti Viru turnīrā Igaunija un Jelgavas meistarsacīkstēs.

Preiļu džudo klubs „Jaunība LV” aicina pieteikties bērnus un jauniešus sākot no pirmsskolas vecuma, kuri vēlas trenēties džudo un attīstīt sevi. Interesenti tiek aicināti griezties pie džudo klubs „Jaunība LV” trenera Alekseja Sapegina personīgi vai zvanīt pa tālr. 26546518.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.