Par tīru un sakoptu Latviju!

06.03.2012.

Vēršamies pie uzņēmumiem, kas apzinās sevi kā neatņemamu Latvijas valsts sastāvdaļu, kuriem rūp Latvijas liktenis, kas vēlas līdzdarboties vietējās vides sakopšanā un saglabāšanā. Aprīlī un maijā visā Latvijā notiks ikgadējā akcija “Tīrības dienas”, kad uzņēmumu, iestāžu un organizāciju pārstāvji un iedzīvotāji vienosies kopīgā darbā, sakopjot Latviju.


Akcijas “Tīrības dienas” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt to tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piemēslotājiem. Tāpat akcijā iesaistīties aicināti uzņēmumi, simboliski kopīgiem spēkiem iztīrot Latviju no krīzes putekļiem. Paralēli talku organizēšanai, iedzīvotāji ir aicināti iesaistīties netīro, piemēsloto vietu apzināšanā, par tām informējot plašāku sabiedrību, tādējādi liekot noteikto teritoriju apsaimniekotājiem būt aktīvākiem kārtības uzturēšanā.


Akcija norisināsies jau sesto reizi un ir izpelnījusies lielu sabiedrības, uzņēmumu un mediju uzmanību un atzinību. Tāpat atzinību par akcijas norisi izteikusi LR Vides ministrija, Rīgas dome un citas pašvaldības, kas par apsveicamām uzskata iedzīvotāju un uzņēmumu rūpes par vides sakopšanu.


Lai akcija norisinātos iespējami plašāk un sasniegtu labākos rezultātus, nepieciešami līdzekļi, ko ieguldīt talku organizēšanā, tehnikas un darba rīku nodrošināšanā, informēšanā. Ja Jūsu uzņēmuma politika ietver rūpes par vidi, kurā tas darbojas un ja vēlaties palīdzēt, lai akcija norisinātos veiksmīgi, aicinām Jūs kļūt par akcijas atbalstītāju.


Kļūstot par “Tīrības dienu” atbalstītāju, jūs iegūstat ne tikai pozitīvas emocijas un pateicību, bet arī plašu publicitāti medijos, iespēju piedalīties TD publiskajos pasākumos, stāstīt par savu uzņēmumu, uzlabot tā tēlu un reklamēt medijos.


Ja saredzat savas iespējas atbalstīt Latvijas sakopšanu, esat aicināti sazināties ar “Tīrības dienu” biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis26831571.


Veiksmīgu dienu vēlot,
Linda Osīte,
Tīrības dienu birojs
Tālrunis 26831571
piedalies@tiribasdienas.lv
www.tiribasdienas.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.