Preiļu volejbolistes iekļūst finālā!

03.03.2012.

Preiļu BJSS „B2” vecuma grupas 1996./1997.dz.g jaunietes izcīnīja tiesības piedalīties Latvijas jaunatnes čempionāta (LJČ) volejbolā finālā. 03.-04.martā Rīgā norisinājās 2.posma sacensības, kur par 2 atlikušajām ceļa zīmēm uz finālu cīnījās Rīgas volejbola skolas (RVS)-Mārupe, Kuldīgas novada sporta skolas, Limbažu/Salacgrīvas novadu sporta skolas, Zvejniekciema vidusskolas un Preiļu BJSS komandas.


Pirmajā spēlē mūsu meitenēm pretī stājās spēcīgās RVS-Mārupes volejbolistes. Mārupes komanda ir Latvijas izlases bāzes komanda, kuru trenē izlases galvenais treneris. Mūsu volejbolistes nespēja apturēt galvas tiesu garāko pretinieču uzbrukumu un līdzīgā cīņā piekāpās spēlē ar rezultātu 0-3.


Dienas otrajā spēlē preilietes ar rezultātu 3-0 sagrāva savas sīvākās konkurentes no Limbažu/Salacgrīvas novadu sporta skolas. Šajā spēlē izdevās viss, gan uzbrukums, gan aizsardzība, gan komandas spēle. Uzvara meitenēm deva reālas izredzes iekļūt finālā.


Svētdienas pirmajā spēlē pret Zvejniekciema vidusskolas komandu tika svinēta pārliecinoša uzvara 3-0, kas vēl vairāk pietuvināja mūsu meitenes nospraustajam mērķim. Arī citas spēles beidzās ar mums labvēlīgiem rezultātiem. Mārupe visas spēles uzvarēja, bet Kuldīgas komanda zaudēja gan Limbažiem, gan Zvejniekciemam.


Pēdējā spēlē Preiļu BJSS nācās tikties ar potenciāli vājākajām Kuldīgas volejbolistēm. Bet ne visas mūsu meitenes spēja koncentrēties, pārlieku nervozēja un par zemu novērtētais pretinieks sodīja preilietes. Ar skaļu Rīgas un Zvejniekciema līdzjutēju atbalstu Kuldīgas novada sportistes svinēja uzvaru spēlē 3-1. Bet šim zaudējumam vairāk bija pamācoša nozīme, jo mūsu volejbolistes jau bija nodrošinājušas vietu finālā! Nedrīkst nevienu pretinieku novērtēt par zemu, jācīnās par katru punktu, jo sazin kā viss beigtos, ja citas spēles beigtos ar mums nelabvēlīgiem rezultātiem.


Apsveicam mūsu meitenes Anželu Ivanovu, Beāti Puduli, Kristiānu Upenieci, Kristiānu Zvērbuli, Renāti Malnaču, Renāti Kozuli, Renāti Vaivodi un treneri Zoju Jakimovu ar iekļūšanu Latvijas labāko komandu pieciniekā un nākamsezon saglabāto vietu 1.līgā. Kā arī novēlam veiksmi un izturību LJČ finālā, kurš notiks pavisam drīz 31.03-01.04.2012! Par čempionu titulu cīnīsies RVS-1, RVS-2, RVS-Mārupe, Daugavpils BJSS un Preiļu BJSS komandas.


Aldis Upenieks


 

Pēdējās izmaiņas: 03.03.2012.