23. martā Preiļu Galvenajā bibliotēkā notiks Radošais pasaku vakars

23.03.2012.

23. martāPreiļu Galvenajā bibliotēkā, Kārsavas ielā 4,notiks Radošais pasaku vakars. Aicināti 4-10 gadus veci bērni.Var nākt arī lielāki un mazāki, galvenais, lai ir vēlme un varēšana darboties!
Kopā sanākšana un tējas baudīšana no plkst. 15.00, radoši rosīties sāksim plkst. 15.30.


Ieeja bez maksas.


Vecākiem būs iespēja iepazīties ar liepājnieces Ivetas Gēbeles jauno grāmatu „Pasaku dziedinošais spēks”.


Plašāka ziņa:
Sakarā ar grāmatas „Pasaku dziedinošais spēks”* izdošanu, no 30.janvāra līdz 28.martam tiek organizēti 26 pasaku vakari 13 Latvijas pilsētās


Pirmie 13 bija pasaku LASĪŠANAS vakari, kur bērni kopā ar vecākiem baudīja tēju un klausījās aizraujošas Latviešu tautas pasakas Latvijas Kultūras akadēmijas studenta- topošā aktiera stāstījumā. Pēc tam dzirdētās pasakas bērni iedzīvināja pašu radītās ilustrācijās.


Otrie 13 ir RADOŠIE pasaku vakari (martā), kuros bērni sanāk kopā līdzīgi kā iepriekš, lai kopīgi radītu paši savu pasaku, ilustrētu un iestudētu to.


Nāc un piedalies!


Pārējās pilsētas, kurās viesojas pasaku vakari: Saldus, Liepāja, Kuldīga, Bauska, Tukums Ventspils, Valmiera, Madona, Gulbene, Rēzekne, Ogre un Rīga.


Organizators: biedrība „Bērni bērniem”, projekta vadītāja Ieva Kalniņa
Grāmatas autore: Iveta Gēbele
Vairāk informācijas pa telefonu 29125972 (Ieva) vai pa e-pastu berniberniem@gmail.com 


__________________________________________________________________
*Grāmata visiem pieejama bez maksas – tā tiek dāvināta visām pašvaldību bibliotēkām, kā arī iestādēm, kas īsteno pirmsskolas un sākumskolas apmācību programmas. 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.