8. aprīlī Preiļu novada kultūras centrā Ilonas Bageles mūzikas un sajūtu izrāde “Cantando y amando. Milonga. Pjacolla Bagele” <font color=red><b>Biļetes ir pieejamas. Laipni lūdzam!</b></font>

08.04.2012.

Preiļu novada kultūras centrā
 8. aprīlī plkst. 17.00
(vienīgā izrāde ārpus Rīgas)
Mūzikas un sajūtu izrāde
“Cantando y amando. Milonga. Pjacolla Bagele.”


Mecosoprāns Ilona Bagele ievērību guvusi ne tikai kā LNO soliste, bet arī kā spilgta džeza un populārās mūzikas interprete. Viņas solo koncertā skanēs Argentīnas tango meistara Astora Piacollas populārākās kompozīcijas, izcilā argentīniešu izcelsmes Brodveja pianista un tango interpreta Fernando Marzana (www.fmarzantango.com.ar) speciāli šai izrādei  un instrumentu sastāvam veidotā aranžējumā.


Astora Pjacollas fascinējošā mūzika un Ilonas Bageles balss, pavadošo mūziķu azarts un virtuozitāte, kā arī foto projekcijās tvertā 20.-30. gadu sajūta uzburs īsto Argentīnas tango, ko nedejo, bet izdzīvo.


„Tango ir pilsētas nakts auglis ar bohēmas smaržu – bezmiega nakšu klejojumi pa nomalēm, ostu bāri, kafejnīcas, mūzika un mīlestība. Viss, ko cilvēki dara, kad viņiem nenāk miegs,” intervijā žurnālam “Rīgas Laiks” teicis Orasio Ferrers, ko dzimtenē dēvē par Argentīnas Šekspīru, bet Latvijā pazīst kā Astora Pjacollas dziesmu vārdu autoru. „Es teiktu, ka tango ir kā gaisa skūpsts, kas tiešā veidā nekad nesasniedz adresātu.”
Izrādē piedalīsies labākie LNO mūziķi – koncerta muzikālā vadītāja Ilze Ozoliņa (klavieres),  LNO orķestra pirmā vijole Svetlana Okuņa (vijole), vairāku starptautisku konkursu dalībniece un laureāte Inga Sunepa (čells), Ivars Kalniņš (sitamie instrumenti), Inita Āboliņa (akordeons), Oskars Petrauskis (saksofons). Mareks Auziņš (kontrabass).Biļešu iepriekšpārdošana Preiļu KN kasē
Kases darba laiks- 8.00-14.00 (darbdienās ),
kontakttālrunis mob.29456709
Biļešu cenas: Ls 4;- Ls 5;- Ls 6;- 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.