Jaunumi no Valsts Lauku tīkla: Par projektu `Kultūras mantojuma vērtību un potenciāla veicināšana Latvijas lauku tūrismā`, `Ko darīt, ja īpašumā saimnieko bebri`

28.02.2012.

Vide un ainava – Ziņas
Par projektu “Kultūras mantojuma vērtību un potenciāla veicināšana Latvijas lauku tūrismā”
Lauku ceļotājs aicina lauku tūrisma saimniecības (no Vidzemes, Zemgales un Kurzemes) piedalīties konkursā dalībai konsultāciju programmā Eiropas Savienības Interreg IVA programmas projekta “Kultūras mantojuma vērtību un potenciāla veicināšana Latvijas lauku tūrismā” ietvaros. www.kultura.celotajs.lv Konsultāciju programma dos iespēju 15 konkursa kārtībā izvēlētām saimniecībām saņemt bezmaksas konsultācijas no tūrisma un kultūras mantojuma ekspertiem par to, kā veidot un popularizēt jaunus, konkurētspējīgus lauku tūrisma produktus sekojošās jomās: arhitektūra un ainava, iekštelpu interjera dizains, ēdiena gatavošana un pasniegšana, pasākumu organizēšana un tautas svētku svinēšana.
Lasīt visu rakstu


Mežsaimniecība – Ziņas
Ko darīt, ja īpašumā saimnieko bebri
Nosacījumi, kas ir saistoši meža īpašniekam, kurš vēlas uzsākt cīņu ar bebriem, ir atrunāti Medību likumā (08.07.2003) un Ministru kabineta noteikumos Nr. 760 „Medību noteikumi” (23.12.2003). Lai samazinātu bebru skaitu savā īpašumā, ir jāievēro vairāki noteikumi. 1. Medīt drīkst tikai tās personas, kuras ir saņēmušas mednieka apliecību Mednieka apliecība – dokuments, kas nepieciešams, lai saņemtu medību atļauju, mednieka sezonas karti un medību šaujamieroča iegādes atļauju, kā arī drīkstētu medīt šajā likumā un citos medības reglamentējošos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.
Lasīt visu rakstu


Pievienoti notikumi:
Nozare: Lauksaimniecība – Seminārs
seminārs – diskusija “Pavasara diena gadu baro.”
Norises laiks: 2012-03-01
Vieta: Raiņa bulvāris 21b,Preiļu novads, Preiļu pilsēta
Lasīt pilnu notikuma aprakstu


Nozare: Mežsaimniecība – Seminārs
„ES un valsts atbalsts lauksaimniecībai un mežsaimniecībai. Aktualitātes meža likumdošanā un nodokļu politikā”
Norises laiks: 2012-03-01
Vieta: SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Krāslavas nodaļa,Krāslavas novads, Krāslavas pilsēta
Lasīt pilnu notikuma aprakstu


SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Valsts Lauku tīkla sekretariāts


 

Pēdējās izmaiņas: 28.02.2012.