Lielākā radio grupa SuperFM pazemina reklāmas laika cenas 3 reizes!

21.02.2012.

Ja Jūs nodarbojaties ar biznesu, lūgums iepazīties ar pievienoto informāciju.


Ja Jūs nenodarbojaties ar biznesu, bet Jūsu draugu lokā ir cilvēki, kas ar to nodarbojas, lūgums pārsūtīt viņiem šo informāciju.


Radio grupa SuperFM uzsāk savu 20.gadu biznesā ar līdz šim nebijušu ekonomikas stimulēšanas akciju – reklāmas laika cenu trīskārtēju pazemināšanu. 30 sekunžu reklāmas laiks Eiropas Hitu Radio, Krievijas Hitu Radio un SuperFM kopā akcijas laikā maksās Ls 14,99+PVN , jeb vidēji tikai 5 latus par staciju. Turklāt nopirkto laiku katrā stacijā būs tiesības izmantot atsevišķi, izvēloties jebkuru brīvo vietu reklāmas pauzēs gada laikā.


Šobrīd 30 sekunžu reklāmas laiks Eiropas Hitu Radio, Krievijas Hitu Radio un SuperFM kopā maksā 45 latus (neieskaitot PVN). Akcijas laikā cena būs 3 reizes zemāka -14,99 Ls+PVN.


Akcija sāksies pirmdien, 20.februārī un notiks internetā – www.radioreklama.lv , kur Jūs varat veikt savu reklāmas laika pirkumu par akcijas cenu.


Skaidro grupas pārdošanas direktors Konstantīns Kuzikovs: „Pavisam tiks pārdots 21 000 šādu reklāmas laiku. Minimālais pirkuma apjoms ir 30 vienības par kopējo summu Ls 449,70. Tātad tas nozīme, ka par Ls 449.7+PVN Jūs varēsiet izvietot 90 reklāmas ruļļus 3 radiostacijās. Pavisam pārdošanai ir rezervētas tikai 700 šādas 30 vienību paketes. Pirkumu daudzums vienam pircējam nav ierobežots.


A/S SuperFM valdes priekšsēdētājs Uģis Polis papildina:


„2012.gads ir mūsu jubilejas gads un mēs to atzīmējam kā līderiem pienākas – ar vērienu, lai arī Latvijas ekonomikai no tā ir reāls ieguvums. Šis ir pirmais gadījums Latvijas radio biznesa vēsturē, kad tirgus līderis pazemina cenu nevis par kādiem procentiem, bet vairākas reizes. Šis arī ir pirmais gadījums, kad ar atlaidi dotu reklāmas laiku pircējs varēs izmantot bez jebkādiem laika zonu ierobežojumiem. Turklāt veselu gadu.”


Pirkumu rezervēšana notiek jau šobrīd www.radioreklama.lv.


Informācija par radio grupas SuperFM radiostacijām.


Eiropas Hitu Radio:
·  Auditorijas lielums: 225 000 klausītāju.
·  #1 Latvijā auditorijā līdz 35 gadiem.
·  Raida: Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā, Saldū, Cēsīs, Valmierā, Valkā, Gulbenē, Madonā, Jēkabpilī.
·  Pamata auditorija: pilsētu iedzīvotāji vecumā no 14 līdz 30 gadiem.


Krievijas Hitu radio:
·  Auditorijas lielums: 230 000 klausītāju.
·  #1 Latvijā starp krieviem.
·  #1 Rīgā, Ventspilī un Liepājā.
·  Raida: Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Rēzeknē, Jelgavā, Jēkabpilī un Ludzā
·  Pamata auditorija: krieviski runājoši pilsētu iedzīvotāji vecumā no 25 līdz 50 gadiem.


SuperFM:
·  Auditorijas lielums: ap 130 000 (pirmie oficiālie TNS Latvija reitingi būs martā).
·  #1 pēc apraides vietu skaita Latvijā.
·  Raida: Rīgā , Bauskā, Cēsīs, Cesvainē, Jēkabpilī, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Mazsalacā, Ogrē, Saldū, Talsos, Valkā, Valmierā, Ventspilī, Viesītē.
·  Pamata auditorija, latviski runājoši pilsētu iedzīvotāji vecumā no 25 līdz 45 gadiem.


Ar cieņu,
Mediju grupas Super FM komanda


 

Pēdējās izmaiņas: 21.02.2012.