Jauns DVD ar Šlāgermūzikas festivāla “LR2 Zelta Šlāgeris” ierakstu

17.02.2012.

SIA “ŠlāgerTV” laidusi klajā jaunu DVD ar šī gada grandiozākā Šlāgermūzikas festivāla «Latvijas Radio 2 Zelta Šlāgeris» ierakstu, kurā pirmo reizi uz vienas skatuves uzstājās 35 šlāger un kantrī  mūzikas grupas un izpildītāji. Diski pieejami visās Latvijas Pasta nodaļās, sākot ar mazajām apdzīvotajām vietām un beidzot ar galvaspilsētu Rīgu. DVD piešķirtas ļoti demokrātiskas cenas, taču skaits ir ierobežots.


Jaunajā DVD iemūžināts Madonā notikušais Šlāgerfestivāls, kurā muzicēja 35 grupas un izpildītāji: «Klaidonis», «Apvedceļš», «Patrioti LG», «Kantoris 04», «Dobeles Zemessargi», «Emburgas zēni», «Tērvete», Kaspars Antess, Viktors Zemgals, Gunārs Meijers un daudzi citi ar tautā iemīļotām un sirdīs jau mītošām dziesmām, kā arī ar pavisam jaunām.
DVD veidots atbilstoši festivāla norises gaitai un noslēdzas ar grupas «Apvedceļš» emocionālo dziesmu «Zemenes». Ikviens skatītājs, nemanot, sāk dziedāt līdzi un tiek piepildīts ar tik spēcīgām emocijām, ka DVD tiek atskaņots vēl un vēl. Tāpēc pasteidzieties, jo DVD var iegādāties par ļoti demokrātiskām cenām, taču skaits ir ierobežots!


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.