29. februārī izdevniecība Dienas Bizness un personāla vadības konsultāciju uzņēmuma Eiro Personāls organizē starptautisku konferenci uzņēmumu augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem `I.M.P.U.L.S.S. 2012`

29.02.2012.

Informācija par konferenci (PDF)


Izdevniecība Dienas Bizness un personāla vadības konsultāciju uzņēmuma Eiro Personāls š.g. 29. februārī viesnīcā Radisson BLU Hotel Daugava (Kuģu ielā 24) organizē starptautisku konferenci uzņēmumu augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem «I.M.P.U.L.S.S. 2012».


Konference palīdzēs Jums un Jūsu komandām ģenerēt jaunas idejas vairāk, ātrāk un labāk. Palūkojieties no atšķirīga leņķa un mainiet esošo lietu kārtību!


Lektoru  Tony Crabe, Mihaila Fuksa, Artas Birumas, Agitas Kalviņas, Lienes Pumpuras  stāsti būs balstīti gan uz personīgo pieredzi, gan jaunākajiem atklājumiem psiholoģijā, kas palīdzēs Jums apgūt konkrētas stratēģijas un sniegs atbildes uz jautājumiem:


° kā maksimāli atraisīt ikviena darbinieka potenciālu un talantus, kad notiek paradigmu maiņa attiecībā uz vadību kā galveno kontroles elementu?
° kā nodrošināt ideju plūsmu, lai palīdzētu jūsu biznesam atjaunoties?
° kā sasniegt rezultātus un veiksmīgi veidot sadarbību vienas organizācijas ietvaros ar kardināli atšķirīgi domājošām darba ņēmēju paaudzēm?
° kāda ir labākā prakse un ko mēs varam darīt jau šodien, lūkojoties nākotnē?


Konferences valoda: latviešu un angļu (tiks nodrošināts sinhronais tulkojums)


http://konferences.db.lv/ 


Ar cieņu,
Ilze Jēkabsone
Dienas biznesa konferences
tālr.: 67 084 538
e-pasts:
ilze.jekabsone@dienasmediji.lv

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.