Donoru diena Preiļu poliklīnikā

15.02.2012.

Šī gada 15.februārī no plkst. 09:00 – 12:00 Valsts asinsdonoru centra (VADC) Latgales filiāle asins ziedotājus gaidīs Preiļu poliklīnikā, Preiļos, Raiņa bulvārī 13.


Lai atbalstītu donorus, kuri aktīvi iesaistās asins ziedošanā un gada laikā (365 dienu ietvaros) asinis vai asins komponentus ziedo trīs un vairāk reizes, VADC 2012. gada februārī uzsāk dalīt donora privilēģiju kartes.


Donora privilēģiju karte dod iespēju saņemt dažādas atlaides pie VADC sadarbības partneriem visā Latvijā, ar kuriem VADC ir noslēgta vienošanās par šādu sadarbību. Ar atlaižu piedāvājumiem iespējams iepazīties VADC mājas lapā www.donors.lv sadaļā Privilēģiju karte.


Informējam, ka atlaižu piedāvājumi var tikt mainīti vai papildināti. Karte derīga vienu gadu no tās izsniegšanas brīža. Privilēģiju karti drīkst izmantot tikai tās īpašnieks, tāpēc sadarbības partneris, kas sniedz donoram atlaides vai privilēģijas, kopā ar Privilēģiju karti drīkst lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Nozaudēšanas gadījumā karte netiek atjaunota. Karte tiek piešķirta bezatlīdzības asins donoriem un komponentu donoriem.


VADC informē, ka sākot ar 2012. gada janvāri VADC Latgales filiālei tiks mainīts donoru pieņemšanas laiks. Turpmāk donori Latgales filiāles telpās, 18. novembra ielā 41a, tiks pieņemti pirmdienās un piektdienās no plkst. 08:00- 15:00. Pārējās dienās VADC LF dosies izbraukumos pie donoriem Latgales reģionā. Tālrunis uzziņām: 64623735.


Informāciju sagatavoja:
Valsts asinsdonoru centra
Sabiedrisko attiecību nodaļa
www.donors.lv

Pēdējās izmaiņas: 15.02.2012.