Veiksmīgs starts Preiļu volejbolistēm

04.02.2012.

Ar labu noskaņojumu no Madonas atgriezās Preiļu BJSS „A” vecuma grupas 1993./1994.dz.g volejbolistes, kuras 4. februārī piedalījās Latvijas jaunatnes čempionāta (LJČ) 1. posma noslēguma 3. sabraukuma sacensībās. Trīs spēlēs tika izcīnītas trīs pārliecinošas uzvaras.


Par spēļu gaitu stāsta komandas uzbrucēja Iluta Urka: „Sestdien nospēlējām tiešām labi! Trenerei arī bija ļoti liels prieks. Beidzot bijām īsta komanda, viens par visiem un visi par vienu. Cīnījāmies līdz pat pēdējam punktam. Tikko no ceļa stājāmies pretī Madonas komandai- šī posma esošajiem līderiem un pārliecinoši uzvarējām 3:0! Otrajā spēlē, parādot tiešām skaistu spēli, tika izcīnīta uzvara pār Cēsu BJSS komandu 3:0! Pēdējā spēle mums bija pret Gulbenes BJSS. Tajā nācās pielikt tiešām lielas pūles un kļūt vēl saliedētākām. Bijām nospēlējušas divas saspringtas, skaistas spēles un jutāmies nedaudz sagurušas. Tomēr cīnījāmies ar visu atdevi un vinnējām 3:0! Labu sniegumu parādīja VISAS meitenes, jo uzvaras nenāk bez komandas pūliņiem un cīņas, kas notiek visām kopā!”.


Mūsu jaunietēm, 14. martā, priekšā otrais sacensību posms, kurš arī noteiks pirmās piecas komandas, kas piedalīsies LJČ finālsacensībās un saglabās vietu 1. līgā. Azarts un spēlēt prieks rosina cerēt, ka šis uzdevums preilietēm ir pa spēkam. Lai veicas!Aldis Upenieks

Pēdējās izmaiņas: 04.02.2012.