Vecā gada pavadīšanas pasākums Preiļu novada Invalīdu biedrībā

16.01.2012.

16. janvārī notika vecā gada pavadīšanas „burziņš” Preiļu novada invalīdu biedrībā. Pasākumā piedalījās 20 aktīvākie biedrības biedri, kuri veidoja jaukas sarunas un patīkamu, jokiem pilnu gaisotni.


Pasākumu atklāja biedrības vadītāja Ināra Prudāne ar laba vēlējumiem jaunajā gadā. Lielu pārsteigumu pasākuma apmeklētājos radīja pašu invalīdu veidota loterija (dāvana – praktiska, kā arī apsveikuma kartiņa).


Sarunas un čalas pie klāta galda, ko sponsorēja veikals „Preilis”, papildināja arī citu pasākuma dalībnieku laba vēlējumi.


Brīžos starp trauku iztukšošanu un papildināšanu pasākuma dalībniekus priecēja Preiļu novada invalīdu biedrības vokālais ansamblis Ineses Plūmes vadībā ar savu pirmo koncertu. Ovācijas un prieka gaviles nevarēja rimties, un apmeklētāji ar sirsnīgiem aplausiem uzņēma dziedātās dziesmas. Pēc skatītāju lūguma tika dziedātas arī dziesmas latgaliešu valodā, kas vēl vairāk aizkustināja klausītājus.


Šī jaukā pasākuma noskaņa, katram tā apmeklētājam deva saviļņojuma un prieka staru, ko paņemt līdzi un pagarināt savās ikdienas gaitās.


Tiksimies nākamajos rīkotajos pasākumos!


 

Pēdējās izmaiņas: 16.01.2012.