Sākusies pieteikšanās Latvijas jauno izpildītāju konkursam `Nāc sadziedāt`

26.01.2012.

Ir tik daudz labu vārdu, kurus sacīt
Un mēs tos nākam kopā atkārtot,
Kā pirmos kucēnus ar dziesmām slacīt,
Un daļiņu no sevis citiem dot!
/Guntars Račs /


2012. gada 24. un 25. martā Rīgas Stradiņa universitātes Aulā norisināsies jauno izpildītāju konkurss „Nāc sadziedāt”, kurā atzīti Latvijas dziedātāji un aktieri atklās jaunus, talantīgus un daudzsološus jaunos skatuves māksliniekus!


Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no visas Latvijas, vecumā no 5 – 20 gadiem, lai pieteiktos konkursam jāaizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, ko līdz ar konkursa nolikumu un plašāku informāciju var atrast – www.nacsadziedat.lv


Pieteikumi no solo izpildītājiem un popgrupām tiks pieņemti līdz 10.martam. Konkursantiem jāsagatavo viena latviešu komponista dziesma latviešu valodā.


Dalībnieku sniegumus vērtēs profesionāla un kompetenta žūrijas komisija piecu cilvēku sastāvā – Olga Rajecka, Ingus Ulmanis, Ivo Fomins, Varis Vētra un Lilita Ozoliņa.


“Dziedi, ja deg Tava sirds, attīsti savas spējas pašradītu brīnumu dāvāt citiem! Nāc, piedalies, kļūsti labāks, tici un pasaule mainīsies”, Latvijas jaunos izpildītājus sveicina un uz sirsnīgu, muzikālu atkaltikšanos aicina konkursa vadītāja Aina Poiša.


“Latvijas lielākā bagātība ir talantīgi, radoši un aktīvi jaunieši. Tāpēc mums ir liels prieks arī šogad būt kopā ar dziedošiem jauniem cilvēkiem, kas pulcējas konkursā “Nāc sadziedāt”. Garšas baudījums ko sniedz Fazer vienmēr iedvesmos skanīgām dziesmām”, teic konkursa ģenerālsponsora “Fazer maiznīcu” rīkotājdirektors Varis Peisenieks.


Konkursu atbalsta:
Rīgas Stradiņa universitāte, Hotel Jūrmala SPA, Ziedu salons EE, Daily pusdienu restorāni, Fantasy park, Tarzāns, Strigi, Unastyle, Islande hotel, Mammam.lv/Tetiem.lv, Draugiem.lv, Easyget.lv, Rīgas apriņķa avīze, 1188


Fotogrāfs – Valters Preimanis


Informāciju sagatavoja:
Konkursa „Nāc sadziedāt” producents
Sandis Mohovikovs
Tālr. 29131458
info@nacsadziedat.lv 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.