Mūsdienu deju lieluzvedums `DURVIS VAĻĀ!`

11.02.2012.

Mūsdienu deju skaistums slēpjas stilu daudzveidībā un radošās idejās. Latvijā mūsdienu dejas žanrs uzkrājis vērienīgu lieluzvedumu veidošanas pieredzi, kas ļauj skolu jaunatnes dejotājiem sevi apliecināt arvien jaunās koncertprogrammās.


Šā gada 11.februārī Madonā tiksies 1300 mūsdienu deju dejotāju no visas Latvijas – no Liepājas līdz pat Daugavpilij, lai apvienotos deju lieluzvedumā „Durvis vaļā!”.


Lieluzvedumā savienosies show, hip- hop, break dance, laikmetīgā un džeza deja. Dejotāju vecums – no pirmās klases līdz pat studējošiem jauniešiem, kas pusgada laikā apguvuši jaunrades konkursos atzītās un godalgotās horeogrāfijas. Atraktīvi dejotāji, krāšņi tērpi, intriģējošas ēnas, gaismu šovs. Visus uzjautrinās neparastie klauni, atdzīvosies makaroni un metīsies dejā, negaidīts bišu uzlidojums, transformācijas un ēnas, kas uzdzen šermuļus, dažādas evarģēlības un nedaudz romantikas – tas viss dramaturģiski vienotā uzvedumā „Durvis vaļā!”.


Koncerta režisore un galvenā horeogrāfe – Latvijā pazīstamā un pieredzējusī horeogrāfe Edīte Ābeltiņa,  kura veidojusi IX un X Dziesmu un Deju svētku mūsdienu deju koncertus. Šoreiz apvienojas Latvijas mūsdienu deju kolektīvu vadītāji, kas vienlaicīgi ir arī horeogrāfi. Lieluzvedumā redzēsim šādu autoru horeogrāfijas – Eva Fricberga (Talsi, deju grupa „Elfas”), Inga Cipe (Cēsis, deju grupa „Viva”), Ivetta Jakovļeva (Mālpils, deju grupa „Nakcītis”), Aleksandrs Lukša un Evita Lukša (Daugavpils, Stoptime Dance Studio), Ināra Cakule (Madona, deju grupa „Aliens”),   Dina Pauzere (Liepāja, deju grupa „Extra”), Everita Panfiļonoka (Ventspils, deju grupa „Prieks”), Jeļena Grizāne (Daugavpils, deju grupa „Vizāža”), Vera Kohane (Daugavpils, deju grupa „Fantāzija”), Žanna Trojāne- Sergejeva (Daugavpils, deju grupa „Paradīze”), Edīte Ābeltiņa un Dace Jonele (Salaspils, deju grupa „Buras”).


Koncertā piedalīsies jau iepriekš minētās deju grupas, kurām pievienosies mūsdienu deju dejotāji no Preiļiem (pedagogi Ilze Broka un Rimma Gavrilova):
Preiļu novada bērnu un jauniešu centra ritma deju grupa „ELĪZE”,
Preiļu 2.vidusskolas mūsdienu deju grupa „ŅEPOSEDI”,
Preiļu 2.vidusskolas mūsdienu deju grupa „RAINBOW”
Preiļu 2.vidusskolas mūsdienu deju grupa „ASORTI” ,.
kā arī dejotāji no Apes, Valgundes, Kalnciema, Alūksnes, Ogres, Ventspils, Ķekavas, Liepājas, Riebiņiem, Jūrmalas, Krimuldas, Aknīstes, Valmieras.


Gaidīsim visu vecumu un paaudžu dejas cienītājus
Madonā, Sporta hallē 2012. gada 11.februārī, 18.00.


Nāciet un mūsu deja aizraus arī Jūs!
Biļetes iepriekšpārdošanā Madonas kinoteātrī „Vidzeme”  Tirgus iela 5. Tel. 64822631 ( 4.- ;2.-Ls)Lieluzvedumu organizē un finansiāli atbalsta: Madonas novada pašvaldība, Izglītības un zinātnes inistrijas Valsts izglītības satura centrs.
Informatīvais atbalsts – laikraksts „Stars”, Madonas novada vēstnesis


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.