Joprojām iespēja saņemt Eiropas Komisijas pārtikas paku

20.01.2012.

Lai sniegtu palīdzību iespējami lielākam personu lokam, biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” Eiropas Komisijas pārtikas pakas sākusi izsniegt arī pensionāriem un citām personām, kurām ir smagi materiālie apstākļi – tā informējusi LSK Preiļu komitejas izpilddirektore Zenta Vucāne.


Jau janvāra pirmajās dienās bija vērojama pastiprināta interese –  īpaši no pensionāru puses, jo pakas saturs – miežu putraimi – 0.5 kg; četrgraudu pārslas – 1 kg; auzu pārslas – 0,5 kg, kviešu milti – 1 kg; vājpiena pulveris – 0,2 kg un piens ar tauku saturu 2 % – 1 litrs, šī brīža apstākļos ir kā papildus atbalsts pamatvajadzību nodrošināšanai.


Lai arī pagājušā gada otrajā pusē bija vērojams pārtikas paku uzkrājums ne tikai Preiļu, bet arī citos novados valstī, šobrīd krājumi strauji samazinās, bet ikviens Preiļu novada iedzīvotājs, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, joprojām tiek gaidīts otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 16.00 Preiļu novada Sociālā dienesta Sociālās virtuves ēdamzālē (aicinām būt saprotošiem, kad laikā no plkst. 11.00-12.00 sociālā dienesta klienti izmanto sociālās virtuves pakalpojumu). Pārtikas pakas izsniedz Latvijas Sarkanā Krusta Preiļu komitejas pārstāvis.


Informāciju sagatavoja
Preiļu novada
Sociālā dienesta vadītājas vietniece
Anita Gāga

Pēdējās izmaiņas: 20.01.2012.