REKLĀMAS KAMPAŅA, KAS DOD TŪLĪTĒJU EFEKTU!

19.01.2012.

Aģentūra “Nordica Media Group” izstrādājusi jaunas pieejas mārketinga kampaņu piedāvājumu, lielāku uzsvaru liekot uz produkta popularizēšanu un īstermiņa mērķu sasniegšanu – veicinot produkcijas noietu un palielinot pārdošanas apjomus.


Šis piedāvājums domāts uzņēmumiem, kas šī brīža apstākļos nevēlas vai nevar ieguldīt lielus līdzekļus uzņēmuma zīmola vērtības palielināšanā, bet kuriem nepieciešami ātri un jūtami rezultāti – produkcijas pārdošanas apjoma vai klientu skaita pieaugums. Protams, strādājot ilgtermiņa uzņēmumam ir svarīgi veidot tēlu un nodarboties ar aktivitātēm, kas sniedz atdevi ilgāka laika perioda, tomēr šī brīža apstākļos ir jāspēj rīkoties arī operatīvi, sniedzot uzņēmumam tūlītēju atdevi.


“Nordica Media Group” izstrādātajā piedāvājumā iekļauti aktīvā mārketinga elementi, kas vairāk orientējoties uz Business to Business attiecību veidošanas ļauj sasniegt īstermiņa mērķus. Šādas stratēģijas veiksmīgi īstenot ļauj jau laika gaita izstrādātie precīzie instrumenti un komunikācijas kanālu tīkls, kurus prasmīgi pieskaņojot katra uzņēmuma specifikai, aktivitātes nav ilgstoši jāplāno un rezultāti ir redzami dažu dienu laikā.


Tāpat piedāvājuma ietvaros uzņēmumiem tiek piedāvāts iesaistīties savstarpēji izdevīgu kopīgu aktivitāšu jeb cross marketing realizēšanā. Tas nozīmē, ka vairaki savstarpēji nekonkurējoši uzņēmumi apvieno spēkus, sadarbojas mārketinga aktivitāšu realizācijai. Tas ļauj samazināt aktivitāšu izmaksas katram dalībniekam, taču iegūtie rezultātu vērtība pieaug.


Lai uzzinātu vairāk, vai vienotos par sadarbību, rakstiet nordica@nordica.lv


Ar cieņu,
Linda Jansone
Nordica Media Group
29923518
nordica@nordica.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 19.01.2012.