Noslēdzies Preiļu novada zolītes čempionāts

14.01.2012.

2012.gada 14.janvārī Preiļos notika 2012.gada Preiļu novada atklātais zolītes čempionāts. Čempionātā piedalījās 34 dalībnieki no Preiļu novada, Riebiņu novada, Līvāniem, Viļāniem, Jēkabpils, Madonas, Balviem, Aglonas, Alūksnes un Gulbenes.


Dienas gaitā gaitā kopumā tika izspēlētas 1728 partijas, kuru rezultātā tika noskaidroti Preiļu novada čempionāta labākie zoles meistari.  Visas dienas gaitā nepārspēts palika vadošais Līvānu novada zoles meistars Ilgonis Snikers. I.Snikers kopumā izcīnīja 1.vietu, iegūstot 39 punktus. Atpaliekot par 3 punktiem, 2.vietu ieguva Edgars Upenieks no Preiļiem. 3.vietu ar 34 punktiem izcīnīja Aglonas novada pārstāvis Valdis Lukaševičs.


Preiļu novada zoles čempionāts notika ar Preiļu novada domes un AS „Aldaris” atbalstu. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma piemiņas balvas. Pie balvām tika arī turnīra vecākais dalībnieks no Jēkabpils Vilnis Beniņš, vienīgā daiļā dzimuma pārstāve Lūcija Zdanovska no Preiļiem, pirmās vinnētās zoles īpašnieks Valdis Katkevičs no Preiļiem un saspringtā cīņā pēdējās vietas ieguvējs Juris Anspoks no Preiļiem.


Čempionāta dalībnieki atzīmēja labo gaisotni un izteica cerību, ka čempionāts Preiļos tiks organizēts arī turpmāk.


Edgars Upenieks,
čempionāta organizators un galvenais tiesnesis
 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.