Līdz 15. janvārim!!!! Aicina piedalīties informatīvā seminārā par Eiropas Savienības programmu „Jaunatne darbībā”, aktualitātēm 2012. gadā un e-formu aizpildīšanu

12.01.2012.

Valsts aģentūra „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” (JSPA) aicina jauniešus, jaunatnes organizāciju pārstāvjus un citas jaunatnes darbā iesaistītas personas piedalīties seminārā par programmu „Jaunatne darbībā”, jaunatnes informācijas tīklu Eurodesk, aktualitātēm 2012. gadā un projektu pieteikuma veidlapu aizpildīšanu. Seminārs notiks 2012. gada 16. janvārī plkst. 11:00-14:30 MARITIM Park Hotel Riga (Slokas iela 1, Rīga).


Īpaši aicinām pieteikties tos, kas plāno iesniegt projektu uz 1. februāra iesniegšanas termiņu, lai iepazītos ar e-formām.


Semināra pirmā daļa notiks divās grupās. Vienā grupā tiks sniegta vispārīga informācija par programmu „Jaunatne darbībā” un Eurodesk iespējām ikvienam, kas līdz šim nav saskārušies ar programmu „Jaunatne darbībā”. Savukārt otrajā darba grupā būs iespēja iepazīties ar programmas „Jaunatne darbībā” aktualitātēm 2012. gadā un izmaiņām programmas vadlīnijās. Uz šo grupu aicinām pieredzējušus projektu īstenotājus.


Otrajā daļā darba grupās tiks parādīts, kā aizpildīt „Jaunatne darbībā” projektu pieteikuma veidlapas šādos projektu veidos: jauniešu apmaiņas, jauniešu iniciatīvas, jauniešu demokrātijas projekti, jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās projekti, Eiropas Brīvprātīgā darba un apmācību un sadarbības tīklu veidošanas projekti. Uz šo daļu aicināts ikviens interesents, arī pieredzējuši projektu īstenotāji, kuriem būs iespēja uzdot jautājumus projektu koordinatoriem.


Aicinām pieteikties visus interesentus – jauniešus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, skolēnus, studentus, pedagogus, pašvaldību un valsts iestāžu darbiniekus – ikvienu, kuram ir cieša saskarsme ar jauniešiem, interese un motivācija darboties neformālajā izglītībā.


Seminārs ir bez maksas! Lai pieteiktos semināram, jāaizpilda pieteikuma anketa elektroniski līdz 2012. gada 15. janvāra plkst. 16:00. Elektroniskā pieteikuma anketa un sīkāka informācija pieejama tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv.


Programma „Jaunatne darbībā” sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus nacionālā un starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā. Programmas mērķis ir veicināt Eiropas pilsonības apzināšanos un iesaistīt jauniešus Eiropas nākotnes veidošanā.


Eurodesk ir Eiropas informācijas tīkls jauniešiem. Tūkstošiem jauniešu visā Eiropā ik gadu izmanto Eurodesk, lai meklētu informāciju par studiju, darba, ceļošanas iespējām Eiropā, arī partnerus saviem projektiem vai dalībniekus starptautiskiem pasākumiem.


Kontaktinformācija: 
Marita Kroiča,
Komunikācijas daļas vecākā referente


Valsts aģentūra „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004
Tālr. 67356257
E-pasts:
marita.kroica@jaunatne.gov.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 12.01.2012.