Pirmie starti jaunajā gadā

08.01.2012.

Ar piedalīšanos Jēkabpils atklātajās vieglatlētikas sacensībās „Daugava – 2012” jaunā gada ziemas sacensību sezonu uzsāka Preiļu novada vieglatlētu saime. Tradicionālās sacensības pulcēja krietnu pulku vieglatlētikas piekritēju ne tikai no tuvākajiem novadiem, bet arī viesus no Jūrmalas un Rīgas.


Preiļu novada BJSS jaunie vieglatlēti mājup pārveda trīs bronzas godalgas. Dairis Rinčs to saņēma par iespēto tāllēkšanā – 7 m 08 cm. Mūsu meitenes – Anastasija Caica un Ieva Saulīte par veikumu 2000 m un iespēto augstlēkšanā. Labs sniegums arī vēl pilnībā neizārstētās traumas iespaidā startējušajam Jānim Sondoram 60 m distancē. Jaunajiem – Ņikitam Turubanovam un Laurai Vaivodei pagaidām vēl pagrūti sastādīt nopietnu konkurenci vecāka gadagājuma vieglatlētiem, bet iekrātā pieredze lieti noderēs startos ar saviem vienaudžiem Latvijas ziemas čempionātā.


Labā formā atgriežamies no treniņnometnes Portugālē gaidām Tomu Kunakovu. Arī Ronalda Vucāna gatavošanās Latvijas rekordista Aleksandra Obižajeva vadībā nepaliks neatalgota ar medaļu spīdumu svarīgākajos startos. Kā nekā šogad notiks Latvijas Olimpiāde, kur galvenie Preiļu novada vieglatlētikas prestiža spodrinātāji būs mūsu jaunie sportisti.


Lai ražena 2012. gada sezona!Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta darba organizators

Pēdējās izmaiņas: 08.01.2012.