ERGO apvienos nedzīvības apdrošināšanas sabiedrības Baltijā

11.01.2012.


Pēc nozīmīgiem izveidotās sabiedrības ERGO Life Insurance SE panākumiem, ERGO apdrošinātāju grupa Baltijā gatavojas apvienot savas trīs nedzīvības apdrošināšanas sabiedrības Latvijā, Igaunijā un Lietuvā vienotā nedzīvības apdrošināšanas sabiedrībā.“Mēs esam gandarīti par rezultātu, apvienojot ERGO dzīvības apdrošināšanas sabiedrības Baltijā – dzīvības apdrošināšanas segmenta peļņas pieaugums pēc apvienošanās liecina par acīmredzamiem uzņēmuma ieguvumiem. Apvienošanās Baltijā mūsu klientiem ļauj nodrošināt tieši viņu vajadzībām un vēlmēm atbilstošus jaunus un inovatīvus apdrošināšanas risinājumus,” informē Dr. Kestutis Bagdonavičius, ERGO valdes priekšsēdētājs Baltijā.


Protams, mēs meklējam iespējas, lai sinhronizētu procesus, jo darbu pie procesu saskaņošanas un optimizācijas uzskata par pastāvīgu uzņēmējdarbības uzdevumu,” papildina Dr. Bagdonavičius.ERGO Baltijas nedzīvības apdrošināšanas sabiedrību apvienošanās procesu plānots pabeigt līdz 2013. gada 1. janvārim. Pēc apvienošanas ERGO nedzīvības apdrošināšanas sabiedrību centrālais birojs atradīsies Igaunijā. Latvijas un Lietuvas nedzīvības apdrošināšanas sabiedrības turpinās savu darbību kā filiāles, tādējādi vēl vairāk nostiprinot savas pozīcijas nedzīvības apdrošināšanas segmentā, piedāvājot jaunus pakalpojumus klientiem un sadarbības partneriem, kā arī uzlabojot apdrošināšanas servisa kvalitāti.Nedzīvības apdrošināšanas sabiedrību apvienošanās ir daļa no ERGO Baltijas uzņēmumu integrētas starpvalstu vadības stratēģijas.


Saskaņā ar ERGO valdes priekšsēdētāja Dr. Kestuta Bagdonavičius pausto, pēc apvienotā uzņēmuma izveides ERGO prioritāte būs nodrošināt un uzturēt vienlīdzīgi augstu pakalpojumu kvalitātes līmeni klientiem un partneriem visās Baltijas valstīs.


“Mūsu klientus sagaida uzlabojumi arī apkalpošanā, savukārt darbiniekiem uzņēmumu apvienošanās paver jaunas iespējas izaugsmei multikulturālā komandā, pieredzes apmaiņas iespējas, esošo kompetenču uzlabošanu un dalību starptautiskos projektos visās Baltijas valstīs. Uzņēmumam apvienošanās palīdzēs vēl efektīvāk pārvaldīt biznesu, optimizēt kapitāla izvietošanu un cilvēkresursu pārdali, palielināt konkurētspēju tirgū, kā arī sniegs papildus pozitīvu ieguldījumu ilgtspējīgai attīstībai,” skaidro Dr. Bagdonavičius.Lēmums par ERGO nedzīvības sabiedrību apvienošanās sākšanu stāsies spēkā pēc oficiālu apstiprinājumu saņemšanas no visu trīs Baltijas valstu apdrošināšanas sabiedrību uzraudzības iestādēm.


Pēc ERGO Baltijas nedzīvības apdrošināšanas sabiedrību apvienošanās ar visiem esošajiem ERGO klientiem noslēgtie apdrošināšanas līgumi, nosacījumi un noteikumi paliks spēkā bez izmaiņām.Par ERGO apdrošināšanas grupu


ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas darbojas dzīvības, nedzīvības, veselības un pensiju apdrošināšanas segmentos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī Baltkrievijā. ERGO Baltijā apdrošināšanas sabiedrību parakstīto prēmiju apjoms 2010.gadā sasniedza 130 miljonus eiro.


Baltijas valstīs ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei uzticas vairāk nekā 450 000 klientu.


ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošinātāju Grupā, kas ir viena no Eiropas lielākajiem grupām ar kopējo gada parakstīto prēmiju virs 19 miljardi eiro. ERGO ir pārstāvēts 30 pasaules valstīs, apvienojot 135 apdrošināšanas sabiedrības un apkalpojot vairāk nekā 40 miljonus klientu.


ERGO Apdrošinātāju Grupas akcionārs ir Munich Re, kas ir viena no pasaulē vadošajām pārapdrošināšanas un risku apdrošināšanas sabiedrībām. 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.