Jaunie džudisti Ziemassvētku turnīrā izcīna divas godalgas

18.12.2011.

Pagājušā gada 17. un 18. decembrī Alūksnē norisinājās „XI Starptautiskais Ziemassvētku DŽU-DO turnīrs”. Preiļu džudo klubam „Jaunība LV” dalība šajā turnīrā ir kļuvusi par tradīciju. Treneris Aleksejs Sapegins informēja, ka turnīra līmenis ar katru gadu uzlabojas un nu jau tajā piedalās sportisti ne tikai no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, bet arī no Krievijas, Baltkrievijas, Somijas, Zviedrijas, Anglijas, Polijas un Ukrainas. Daudzi no turnīrā dalībniekiem ir Eiropas līmeņa sportisti, kas apliecina turnīra augsto sportisko līmeni.


Šoreiz no Preiļu jaunajiem džudistiem vislabākais sniegums padevās Aivim Krūmiņam un Agnetei Landsbergai, kuri savās grupās izcīnīja trešās vietas. Pārējiem dalībniekiem šoreiz panākumi izpalika.


Par plānoto 2012. gadā
Preiļu džudo kluba „Jaunība LV” treneris Aleksejs Sapegins informēja, ka Dāvim Pastaram esot plānots startēt reitinga sacensībās, lai arī šogad iekļūtu izlasē. Šobrīd Dāvi nomoka traumas, tomēr jācer, ka līdz atlases sacensībām viss būs kārtībā un arī šogad izdosies parādīt labu sniegumu. Pārējiem jaunajiem džudistiem tiek plānoti starti Latvijas turnīros, lai turpinātu uzkrātu sacensību pieredzi un pārbaudītu spēkus.


Veiksmīgus startus 2012. gadā! 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.