Veikalu tīklam top! Latgalē 8 veikali, bet visā tīklā jau 150

21.12.2011.


Latvijas pārtikas veikalu tīkls top! šajā gadā ir palielinājis savu veikalu skaitu par 24 un šī gada nogalē vērs vaļā zīmola 150. veikalu. Lai arī jaunais veikals atradīsies Rīgā, Latgalē šobrīd darbojas 8 top! veikali. Savukārt visas grupas apgrozījums šajā gadā sasniegs 119 miljonus latu, kas ir par 18% vairāk nekā pērn.


Edvīns Bergmanis, top! veikalu tīkla akcionārs: „Šis ir būtisks sasniegums visam mūsu veikalu tīklam, un tas apliecina, ka esošā koncepcija ir pareizi izstrādāta un veiksmīgi funkcionē. Uzskatu, ka mūsu priekšrocība ir tā, ka mēs cenšamies izprast savu patērētāju vajadzības un veidot veikalus tuvāk pircējiem, nevis gaidīt, kad viņi nāks pie mums. Tāpat šis sasniegums liecina arī par mūsu sadarbības partneru uzticību, kuri ikdienā domā par tīkla paplašināšanu un jaunu veikalu izveidošanu. Īpaši priecē tas, ka pēdējo gadu laikā neviens partneris nav aizgājis, bet tieši pretēji – ir nākuši klāt jauni. Ceram arī nākamajā gadā cītīgi strādāt pie veikalu tīkla attīstības un atvērt vēl 30 jaunus veikalus!”


Veikalu tīklu top! pārstāv uzņēmums SIA „Iepirkuma grupa” un tā darbības principi balstās uz brīvprātīgiem un savstarpēji izdevīgiem sadarbības principiem, kur visiem grupas dalībniekiem tiek organizēts kopīgs un centralizēts iepirkums, izstrādātas un realizētas vienotas mārketinga stratēģijas un zīmola attīstība, kā arī nodrošināta kopēja loģistika. Atšķirībā no citiem līdzīgiem sadarbības modeļiem tirgū, top! veikalu tīklā tiek nodrošināta vienota iepirkuma sistēma un mārketings, taču tirdzniecību katrs veikals organizē pats, balstoties uz vietējo pircēju vajadzībām un pieprasījuma.


Ar preču zīmi top! Latvijā darbojas 150 pārtikas veikali, no tiem 69 top! un 81 mini top! veikali. Kurzemē atrodas 75 top! veikali, Vidzemē – 44, savukārt Zemgalē – 14 un Latgalē 8 veikali, bet Rīgā un tās rajonā ir 9 veikali.


SIA “Iepirkumu grupa” ir uzņēmums, zem kura ir apvienojušies 16 vietējie uzņēmumi jeb sadarbības partneri, kas darbojas pēc vienotas stratēģijas kopēju mērķu sasniegšanai. Tie ir: SIA „Firma Madara 89”, AS „LPB”, AS „Diāna”, SIA „Lars Limited”, SIA „Gabriēla”, SIA „Dekšņi”, SIA „Mārksmens”, SIA „Madara 93”, SIA „AA & Co”, SIA „Krista – A”, AS „Roga – Agro”, SIA „ESSA”, SIA „G.A.L.”, SIA „Lekon”, SIA „Ogres Prestižs” un SIA „Pārtikas veikalu grupa”.


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.