Noslēdzies Preiļu novada čempionāts volejbolā

17.12.2011.

Ar spraigiem momentiem laukumā un emociju jūru tribīnēs noslēdzies Preiļu novada čempionāts volejbolā, kurš teju divu mēnešu garumā Preiļu novada BJSS sporta zālē pulcēja šī sporta veida piekritējus.


Spēles rezultāti par trešo vietu gan vīriešiem, gan sievietēm neatspoguļo to cīņassparu, kas valdīja laukumā, kur ar rezultātu 0:3 Saunas komandai nācās atzīt Krāslavas pārākumu, bet Preiļu BJSS-1 jaunietes ar tādu pašu rezultātu pieveica ciemiņus no Jēkabpils. Abu finālspēļu rezultāti 3:2 izsaka to, kas valdīja gan laukumā, gan tribīnēs. Kaut arī saspringtās spēles galotnē mūsu komandas „Policija” meitenes piekāpās Jaunsilavas volejbolistēm un dažām acīs bija asaras, neviens neuzdrošinās pārmest necīnīšanos, jo tādu pašatdevi preiliešu izpildījumā skatītāji nebija redzējuši ļoti sen. Tikpat sīva izvērtās arī vīru spēkošanās, kur piecu setu cīņā līvāniešu „Z-light” volejbolisti pārspēja savus novadniekus – komandu „Līvāni”.


Gribas cerēt, ka šī gada „bronzas” meiteņu sastāvs neizjuks pēc skolas beigšanas un nākošgad ar jaunām ambīcijām ienesīs vēl lielāku intrigu turnīrā. Par puišiem – kamēr mūsu jaunie nesāks spēlēt „voleju” vasaras vakaros ar tādu degsmi kā to dara saunieši, līvānieši un Stabulnieku puiši, turnīra galvgalī skatītāji savējos vēl ilgi neredzēs. Tie, kas patlaban nāk laukumā preiliešu rindās – paldies viņiem par to – savus labākos gadus aizvadīja „astoņdesmitajos”.


Jaukus un ģimeniskus visiem Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! Meklēsim sev ziemas mēnešos jaunas fiziskās aktivitātes!


Leonīds Valdonis,
sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 17.12.2011.