„Mykoob” dosies uz tehnoloģiju meku Silīcija ieleju jau nākamā gada sākumā

20.12.2011.

„Mykoob Latvia”, kas starptautiskajā tehnoloģiju ideju konkursā „Startup Week 2011” Vīnē ieguva 2.vietu par mācību sociālā tīkla projektu „Mykoob”, plāno izmantot iegūto balvu un doties uz augsto tehnoloģiju meku Silīcija ieleju ASV jau nākamā gada sākumā – februārī. Pēc konkursa par projekta ieviešanu mācību vidē jau interesi izrādījusi viena no TOP 50 skolām ASV.
No Latvijas uzņēmumiem „Mykoob” ir pirmais tehnoloģiju projekts, kas 500 Eiropas uzņēmumu konkurencē ieguvis tik augstu novērtējumu starptautiskajā konkursā „Startup Week 2011”. Uzņēmumam tā būs iespēja praktizēties un gūt labus kontaktus, kas palīdzēs radīt jaunas idejas un paplašināt biznesu.


Ģirts Ļaudaks, SIA „Mykoob Latvia” valdes loceklis, viens no projekta autoriem: „Iekļūšana finālā šajā jauno tehnoloģiju ideju konkursā paver mums iespējas popularizēt „Mykoob” projektu un piesaistīt jaunus tā lietotājus ārpus Latvijas robežām. Tā ir iespēja uzturēties Silīcija ielejā ASV, piesaistīt investorus un partnerus, veidot kontaktus ar citiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kā arī vest jau konkrētas pārrunas ar potenciālajiem klientiem. Tā, piemēram, jau šobrīd esam saņēmuši no vienas no TOP 50 prestižākajām skolām ASV piedāvājumu izstrādāt viņiem šo sistēmu. Tas ir labs sākums, lai Latvijas vārds tehnoloģiju jomā izskanētu ārpus Latvijas.” 
Katrs no trim konkursa finālistiem iegūst savu patronu – „Mykoob” padomdevējs būs– Pascal Finette, kas ir Mozilla viens no direktoriem.


Izstrādātā „Mykoob” sistēma atšķiras no līdzīgām pasaulē, jo ir vienkārša un funkcionāla lietošanā, tai nav nepieciešama laikietilpīga un uz īpašām zināšanām orientēta administrēšana un tā ir veidota kā sociālais tīkls ar tam atbilstošām lietošanas priekšrocībām.
Šobrīd mācību sociālais tīkls „Mykoob” jau otro mācību gadu veiksmīgi darbojas Latvijas skolās.


Par „Mykoob”
 „Mykoob” (www.mykoob.lv) ir bezmaksas mācību sociālais tīkls, kas nodrošina informācijas apmaiņu starp skolu, vecākiem un skolniekiem. Tas ir gan skolu administrēšanas rīks, gan komunikācijas platforma. Tā ir virtuāla vide, kur vecāki var kontaktēties ar skolotājiem, iegūt informāciju par ikdienas procesiem, piemēram, stundu sarakstu, uzdoto, kā arī sekot līdzi bērna sekmēm un kavējumiem, citiem vārdiem sakot – interneta vidē iegūt visu to pašu informāciju, ko iepriekš papīra formātā un vēl daudz vairāk.


Nosaukums „Mykoob” ir izveidots no vārdu salikuma „my book”, un tā apgrieztais burtu veids simbolizē atgriezenisku informācijas saikni skolēniem, vecākiem un skolai. Projekta autori ir Ģirts Ļaudaks un Mārtiņš Kalniņš, kas vienlaikus ir SIA „Mykoob Latvia” īpašnieki.


Informāciju sniedza:
Ģirts Ļaudaks
„Mykoob Latvia” valdes loceklis, projekta viens no autoriem


Papildu informācijai:
Inese Ozoliņa
29336923;
inese@repute.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.