Preiļu galda tenisistiem veiksmīgs 2011. gada noslēgums

11.12.2011.

11. decembrī Rēzeknē noslēdzās Latgales 2011. gada atklātais čempionāts galda tenisā.  Sacensībās piedalījās vienpadsmit komandas, kas bija īpaši liels skaits salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu turnīriem. Atklātais čempionāts bija sapulcinājis sportistus no Aizkraukles, Gulbenes, Daugavpils, Rēzeknes, Preiļiem, Līvāniem un Jēkabpils. Sacensību dalībnieki cīnījās divās apakšgrupās – vienā spēlēja sešas komandas, otrajā cīnījās piecas galda tenisistu komandas.


Preiļu novada galda tenisa menedžeris Voldemārs Limanis pastāstīja, ka Preiļu sportisti sacentās apakšgrupā ar piecām komandām un pārliecinoši pieveica visus pretiniekus. Pirmajā spēlē ar 4:1 tika uzvarēti komandas ‘Jēkabpils II’ tenisisti, otrajā spēlē ar 4:1 preilieši guva uzvaru pār ‘Rēzekne II’ komandu, bet trešā spēle noslēdzās ar rezultātu 4:2, kur Preiļu sportisti bija pārāki par komandu ‘Daugavpils I’.


Čempionāta finālā no katras apakšgrupas spēlēja divas komandas, un Preiļu tenisisti triumfēja, iegūstot 1. Vietu čempionātā. Pirmajā spēlē pārliecinoši ar 4:0 tika sagrauts vairākkārtējais čempions – ‘Jēkabpils I’, savukārt otrajā spēlē pārliecinoši ar rezultātu 4:1 tika uzvarēta spēcīgā Gulbenes komanda. Rezultātā otrajā vietā čempionātā ierindoja Gulbenes sportisti, jēkabpilieši ieguva trešo vietu, bet mājinieki – rēzeknieši palika godpilnajā ceturtajā vietā.


Ļoti pārliecinoši čempionātā spēlēja talantīgais Preiļu galda tenisists Emīls Lutinskis. Jaunais sportists nezaudēja nevienu spēli, un, no malas skatoties, izskatījās, ka viņš it kā rotaļājas, tomēr tā bija pārliecinoša spēle, liekot lietā savu meistarību un vinnējot ikvienu pretinieku.
Preiļu sportistu uzvaru kaldināja arī pārējie divi komandas biedri – Viktors Martinovs un Voldemārs Limanis.


Priekšā jauni starti, un, protams, arī jaunas uzvaras. Lai veiksme arī turpmāk pavada mūsu enerģiskos galda tenisistus!Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.