Ar sirdi radītu roku darbi „Juglas Vārtos”

13.12.2011.

Ziemassvētki ir sirdssiltuma un laba darīšanas laiks, tādēļ radošajā izstāžu un pasākumu telpā „Juglas Vārti”, Brīvības gatvē 401c, ikkatrs Juglas un Rīgas iedzīvotājs tiek aicināts apmeklēt amatniecības, mākslas priekšmetu un lauku labumu veikaliņu, kurā iespējams iegādāties tikai Latvijā radītus mākslas darbus un gādātus augstākās kvalitātes pārtikas produktus.


Veikaliņš atrodas bijušā rūpniecības uzņēmuma „Juglas manufaktūra” telpās – pirmajā stāvā. Tā kā viens no ikkatra cilvēka augstākajiem uzdevumiem ir palīdzības sniegšana tiem, kam tā visvairāk nepieciešama, lielu daļu piedāvātās produkcijas ir radījuši pensionāri, studenti, skolēni, invalīdi, bezdarbnieki, sociālās riska grupas cilvēki, lauku reģionos dzīvojoši ļaudis un minoritāšu pārstāvji.


Pati augstākā vērtība šajā pasaulē ir mīlestība, tādēļ biedrība „Juglas Vārti” vēlas rosināt ikkatru cilvēku sajust un izdzīvot to īpašo sirdssiltumu, kas staro no katra rokām veidotā darbiņa. Nav dārgākas dāvanas par vēlmi palīdzēt un pateicībā mirdzošām acīm!


Veikaliņš darbojas katru dienu no plkst.9.00 līdz 17.00


Resursi internetā:
http://www.juglasvarti.lv/

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.