Ziemassvētku noskaņas Preiļu novada vakara (maiņu) un neklātienes vidusskolā

25.11.2011.

Sagaidot Adventi, 25. novembrī Preiļu novada Vakara (maiņu)  un neklātienes vidusskolā floristikas skolotājas Lidija Ceriņas vadībā sāka darboties hobijdarbnīca „Adventes vainaga un Ziemassvētku rotājumu gatavošana”.


Piecas dienas skolēni un skolotāji varēji piedalīties sev interesējošā darbnīcā, jo katru dienu tās bija atšķirīgas.


25. novembrī darbojās vainagu darbnīca. Katrai klasei bija dota iespēja izgatavot savu Ziemassvētku vainagu. Šajā darbnīcā īpašu aktivitāti izrādīja 12.a klase un audzinātāja Sandra Zagorska, kā arī skolotājas Apolinarija Bramane, Natālija Isajeva, Gaļina Streļčuka, Valentīna Karpušenko un Inta Vilcāne.


28. novembrī tika darināti Ziemassvētku apsveikumi. Kur labprāt iesaistījās 12.c klase un 11.b klase un skolotājas Ļuba Stepanova, Apolinārija Bramane, kur arī savās idejās dalījās Gaļina Streļčuka.


29. novembrī tika gatavoti dekori un noformējums telpām, kur lielu interesi izrādīja 7.a un 8.a klase ar audzinātāju Dzintru Šmuksti. Arī direktore Klavdija Zarāne dalījās idejās kastaņu un gliemežvāku pielietošanai dekoru pagatavošanā.


30. novembrī tika veidoti pašgatavoti  rotājumi eglītei no ikdienā pieejamiem materiāliem, piemēram, olu kastītēm, kur savu prasmi parādīja  7.a un 8.a klase ar skolotājām Apolināriju Bramani, Gaļinu Streļčuku, Intu Vilcāni, Natāliju Isajevu un Sandru Zagorsku.


1. decembrī mācījāmies gatavot dāvaniņas Ziemassvētkiem- vārījām ziepes. Manāmu  interesi tas izraisīja 12.klases meitenēm, 7.a, 8.a un 8.b klasei. Par savu darbu sajūsmā bija skolotājas Valentīna Karpušenko, Inta Vilcāne, Apolinārija Bramane, Sandra Zagorska un Natālija Isajeva.
Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.