Sveiks 18 ķīmijas un dabaszinātņu skolotājus no visas Latvijas – t.sk. skolotājas no Preiļu Valsts ģimnāzijas un Preiļu 2. vidusskolas

09.12.2011.

Rīga, 2011. gada 8. decembris – Piektdien, 9. decembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē universitāte un sadarbības uzņēmumi pasniegs balvas 18 labākajiem ķīmijas un dabaszinātņu skolotājiem no visas Latvijas. Balvas paredzētas kā pateicība par veiksmīgu un regulāru topošo ķīmijas studentu sagatavošanu.


Balvu pasniegšana paredzēta apspriedes «Ķīmija kā prioritāte» laikā 9. decembrī plkst. 11.35 RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē Rīgā, Āzenes ielā 14, 101. auditorijā. Apspriede sāksies plkst. 10.15 un ilgs līdz plkst. 12.


Balvas skolotājiem sarūpējuši: RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte, Latvijas Organiskās sintēzes institūts, AS «Grindeks», SIA «Sakret», kompānija «K-Rauta», SIA «ChromSword Baltic», SIA «Telko Latvija» un AS «Dzintars».


Emīlijas Gudrinieces balvu par izcilu pedagoģisku sniegumu saņems pensionētā Rīgas 22. vidusskolas skolotāja Valentīna Koroļkova.


Savukārt uzņēmumu un universitātes sarūpētās balvas saņems 17 ķīmijas un dabaszinātņu skolotāji no Rīgas, Daugavpils, Liepājas, Preiļiem, Siguldas, Alūksnes, Brocēniem un Salas novada.


Apbalvoto skolotāju vidū ir Valentīna Pastare  (Preiļu Valsts ģimnāzija); Galina Višņakova  (Preiļu 2. vidusskola); Sandis Veldze  (Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzija); Nataļja Vlasenko  (Rīgas 80. vidusskola); Indra Vasiļiva (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija); Irina Halatina  (Daugavpils Krievu vidusskola-licejs); Ludmila Volkova  (Rīgas 22. vidusskola); Zanda Alpa (Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola); Svetlana Čornaja  (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija); Tatjana Cigankova (Rīgas 95. vidusskola); Andra Reinholde (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija); Daina Sondore (Salas vidusskola); Natālija Elste  (Siguldas Valsts ģimnāzija); Indra Zanriba  (Rīgas 64. vidusskola); Inese Ločmele (E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija); Vita Banzena (Brocēnu vidusskola) un Aiva Gaidule  (Rīgas 93. vidusskola).RTU un uzņēmumu apbalvojums ķīmijas skolotājiem tiek piešķirts kopš 1999. gada, Emīlijas Gudrinieces balva – kopš 2006. gada.


Apspriedes «Ķīmija kā prioritāte» laikā 9. decembrī apsveikuma vārdus ķīmijas skolotājiem teiks Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes dekāns profesors Valdis Kokars un Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji. Ar priekšlasījumu «Kāpēc kompozīti?» uzstāsies RTU profesors Mārtiņš Kalniņš. Savukārt ar priekšlasījumu «Stikla šķiedra, tās attīstības tendences un uzņēmuma A/S «Valmieras stikla šķiedra» loma tajā» uzstāsies uzņēmuma Ražošanas attīstības dienesta vadītāja Laila Pētersone.


Pēc apbalvojumu saņemšanas un priekšlasījumu noklausīšanās apspriedes dalībnieki brauks ekskursijā uz AS «Olainfarm» ražotni.


PAPILDU INFORMĀCIJA:
Inna Juhņeviča
RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes
projektu vadītāja
Tālr.: 6 7089117; 2 9175634
e-pasta adrese:
innaju@ktf.rtu.lv


Informāciju sagatavoja:
Egita Kancāne,
RTU Informācijas centra korespondente
Tālr.: 6 7089455, 2 6430230


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.