Unikāla iespēja vietējiem uzņēmumiem palielināt savu reklāmas budžetu vairāk kā 2-3 reizes

08.12.2011.

Mediju aģentūra Capital Media (CM), tuvojoties gada noslēgumam un ņemot vērā saistības, kas noslēgtas ar masu medijiem, par garantētu reklāmas apjomu izpildi, uzņēmumiem dod iespēju palielināt reklāmas budžetu. Pie katra uzņēmuma reklāmā investēta lata CM pieliks vēl vienu vai divus klāt, tādējādi paaugstinot reklāmas apjomu un nodrošinot augstāku efektivitāti.


Tā, piemēram, ja uzņēmums plāno izvietot reklāmu interneta medijos Apollo.lv vai NRA.lv 500 LVL apjomā, CM šo summu divkāršos vai trīskāršos, reklāmas aktivitātes nodrošinot plašāk paralēli arī citos medijos.


Piedāvājums neattiecas tikai uz interneta medijiem, bet ietver arī televīziju, radio un drukāto presi. “Katru gadu Capital Media, uzņemas saistības, veidojot sadarbību ar masu medijiem, kas paredz noteikta apjoma reklāmas izvietošanu. Šogad, sakarā ar reklāmas tirgus stagnāciju, reklāmas apjomu nav izdevies pilnība nodrošināt, tādēļ pēdējā periodā esam raduši iespēju piedāvāt uzņēmumiem īpaši izdevīgus noteikumus,” skaidro Capital Media speciāliste Laura Jansone.


Pieteikties pakalpojuma saņemšanai iespējams līdz šī gada 15. decembrim un izmantot reklāmas iespējas līdz nākamā (2012.) gada 31. martam. Piedāvājums neattiecas uz reklāmas vai mediju aģentūrām.


Uzņēmumi, kas vēlas izmantot šo iespēju, aicināti sazināties ar CM pa tālruni 22377140, vai rakstot uz info@capitalmedia.lv, norādot, kādos medijos un cik plānojat ieguldīt reklāmas aktivitāšu realizācijā.


Ar cieņu,
Laura Jansone,
Capital Media
22377140
info@capitalmedia.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 08.12.2011.