Volejbola čempionāts „ienāk” finiša taisnē

05.12.2011.

Preiļu novada čempionātā volejbolā noslēgušās priekšsacīkšu spēles, kas ir iezīmējušas pastarīšus un galvenā titula kārotājus. Tomēr, kā jau turnīros kur seko „play off” spēles, vēl var sagaidīt visneiespējamākos pavērsienus. „Play off” spēles tieši ar to ir saistošas, ka komanda, kura „nosēdēja” tabulas vidusdaļā, var pēkšņi izšaut, vai arī komanda, kura tika uzskatīta par favorītu, var piedzīvo neparedzētas neveiksmes.


Vīriešu komandām toni noteica vieskomandas „Z-light”(Līvāni), „Krāslava”, „Līvāni” un „Riebiņi”, kuri priekšsacīkstes arī noslēdza turnīra galvgalī. Mājinieku līdzjutēji nezaudē cerību, ka savu galavārdu vēl teiks Preiļu un Saunas komandas, kurām sestdien gaidāms kārtīgs tribīņu atbalsts. Savukārt sieviešu komandām iespējas tikt pie galvenās trofejas ir izlīdzinājušās, jo šogad nepiedalās daudzkārtējās šo sacensību uzvarētājas Līksnas komanda. Pēc priekšsacīkstēm sevi 1. vietai pieteica komanda „Jaunsilava”, kādreizējās Līvānu komandas mantiniece, kura pastiprināta ar dažām viesspēlētājām, un jau priekšsacīkstēs pierādīja sevi kā visās līnijās sabalansētu komandu. Diezin vai šim apgalvojumam gribēs piekrist mājinieces „Policija” un BJSS-1, kuras, cerams, izšķirīgajā brīdī spēs izlikt savus galvenos trumpjus. Savi rēķini pusfinālā kārtojami arī jēkabpilietēm. Izcīnītā vieta neparāda arī turnīra debitanta „Rēzeknes” varējumu, jo komanda visās spēlēs cīnījās pašaizliedzīgi un nevienam punktus nedāvināja. Ceram rēzeknietes redzēt mūsu pulkā arī nākamgad. Līdzjutējus priecēja arī BJSS-2 meiteņu progress, jo ieguldītais darbs treniņos nes savus augļus.


Lai spēlētājiem gandarījums par drīzajām spēlēm un veiksme neatstāj, bet līdzjutējiem, lai pilna gamma pozitīvu emociju! Uz saredzēšanos volejbola svētkos BJSS sporta zālē!Leonīds Valdonis,
sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 05.12.2011.