Preiļos atklāts mākslīgā seguma futbola laukums

19.11.2011.

Šī gada 19. novembrī Kooperatīva ielā 3, Preiļos tika atklāts pilna izmēra mākslīgā seguma futbola laukums. Atklāšanas pasākumā piedalījās Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs, Latvijas Futbola federācijas komercdirektors Vladimirs Žuks, federācijas Attīstības daļas vadītājs Dainis Gudermanis, Zemessardzes 35.nodrošinājuma bataljona komandieris Ilmārs Sparāns, kā arī daudzi jaunie futbolisti, viņu vecāki un futbola cienītāji.


Futbola laukuma seguma izmērs ir 95 x 65 metri. Laukuma pamatnes izbūvi un sagatavošanu nodrošināja Preiļu novada dome, savukārt mākslīgo segumu dāvināja Latvijas Futbola federācija UEFA “Hattrick-2” programmas finansējuma ietvaros. Pats segums izgatavots Vācijā un tā uzklāšanas darbus nodrošināja tā ražotājs. Apkārt futbola laukumam ir izbūvēts norobežojošais žogs.


Pēc oficiālās atklāšanas un Preiļu Romas katoļu draudzes dekāna Jāņa Stepiņa dotās svētības laukumā devās jaunie futbolisti un pieaugušie, kuru vidu bija arī domes priekšsēdētājs A.Adamovičs, lai aizvadītu min futbola turnīru un izmēģinātu jauno segumu. Visiem pasākuma dalībniekiem bija iespēja nobaudīt Zemessardzes bataljona pavāru gatavoto putru un tēju.


Turpmāk futbola laukums būs Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas pārziņā. To treniņiem izmantos Preiļu Valsts ģimnāzijas un citu novada skolu audzēkņi, tur trenēsies arī Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas jaunie futbolisti. Tā kā laukuma izveidošanā finansiāli palīdzējusi arī Aizsardzības ministrija, to izmantos arī zemessardzes bataljons. Turpmākajos gados tiks turpināta futbola laukuma infrastruktūras uzlabošana un apkārtējās teritorijas labiekārtošana.


Lai veiksmīgas spēles jaunajā laukumā!


 


Foto: Gunārs Vilcāns


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.