Ziema solās būt sniegiem bagāta; uzņēmumi tiek aicināti atbalstīt `Sniega talku`

15.11.2011.

Tuvojoties ziemai un baltajām sniega kupenām, „Sniega talkas” organizatori kārtējo reizi rīkos talkas, kurās uzņēmumi tiek aicināti atbalstīt un parādīt savu attieksmi pret apkārtējo vidi.


Projektu „Sniega talka” organizē jau labi pazīstamais un dabai draudzīgais birojs „Tīrības dienas”, kas divreiz gadā – gan pavasarī, gan rudenī, ir apliecinājuši savas rūpes par vidi un rīkojuši neskaitāmas talkas, tāpēc ziema nebūs izņēmums.


Akcijas norise plānota visu sniega sezonu gan Rīgā, gan citās Latvijas pilsētās un lauku teritorijās, kur darbojas aktīvi un atbildīgi uzņēmumi, iestādes un kolektīvi.


„Lai gan šobrīd ir tikai novembra vidus, tomēr šis ir laiks, kad aktīvi jāgatavojas ziemas periodam, jo tas var atnākt negaidot. Manuprāt, ikdiena pašiem būs vieglāka, ja kopīgiem spēkiem apkārtni padarīsim tīrāku, vieglāk izejamu vai izbraucamu un, pats galvenais, drošu,” atzīst “Sniega talkas” organizatore Linda Ozoliņa.


Kā prognozē meteoroloģisko konsultāciju firma “WeatherBell Analytics”, 2011.-2012.gada ziema Latvijā būs nedaudz siltāka par iepriekšējām divām ziemām, kas nozīmē vien to, ka
ledus uz ielām būs mazāk, bet sniega sega klās visu Latvijas teritoriju.


Tā kā akcijas ietvaros izveidota sadarbība ar plašu mediju loku, kas tiks paplašināts, Sniega talkām paredzama plaša publicitāte – mediju un sabiedrības uzmanība. Vēlamies piedāvāt Jums izmantot šo uzmanību savā laba un kļūt par Sniega dienas atbalstītāju, sniedzot ieguldījumu tās norises organizēšanā.


Kļūstot par akcijas atbalstītāju Jūs nodrošināt savam uzņēmumam plašu pozitīvu publicitāti, veidojat sava kā sociāli atbildīga uzņēmuma tēlu, kam rūp gan apkārtējā vide, gan sabiedrības
ērtības. Sponsoriem tiek nodrošinātas reklāmas iespējas speciāli veidotajā akcijas mājas lapā, ka arī medijos, kuros tiks reklamēta akcija Sniega diena (to skaita centrālie biznesa un izklaides portāli).


Uzņēmumi, kas vēlas atbalstīt akciju “Sniega talka”, aicināti sazināties ar organizatoriem – 26831571, info@sniegatalka.lv.


Papildus informācija:
Linda Ozoliņa
“Sniega talka”
26831571
info@sniegatalka.lv


P.S. Pievienojam arī informācijas materiālu par iepriekšējo sniega talku vai arī apmeklējiet
www.sniegatalka.lv 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.