Vēlies būt radošāks, uzņēmīgāks un aktīvāks Latgalē? Piedalies apmācībās „Uzdrīksties Latgalē!” 11. decembrī

11.12.2011.

Aicinām Tevi – Latgales jaunieti pieteikties apmācībām „Uzdrīksties Latgalē!”, kuras notiks 09. – 11. decembrī viesu namā „Ezerkrasti”, Rēzeknes novadā.


Pieteikuma anketas un cita infromācija (ZIP)


Apmācību mērķis ir veicināt Tavu radošumu un inovāciju, lai mudinātu uz jaunu iniciatīvu rašanos Latgalē.


Trīs dienu laikā:
• tiks attīstīta Tava radošā domāšana un prasme izmantot dažādas radošās domāšanas stratēģijas un paņēmienus inovatīvu risinājumu ģenerēšanai un problēmu risināšanai;
• Tu tiksi iedrošināts uzņemties iniciatīvu, kļūt uzņēmīgākam un aktīvi līdzdarboties sava reģiona sociālajā un kultūras dzīvē;
• tiks attīstītas Tavas komandas darba un komunikācijas prasmes, kā arī prasme radoši izpaust un prezentēt idejas;
• kā arī Tu tiksi iepazīstināts ar projektu vadības pamatprincipiem un elementiem.


Ja Tu esi:
• Latgales plānošanas reģiona jaunietis/jauniete vecumā no 17 līdz 25 gadiem,
• esi ieinteresēts attīstīt savas radošās un sadarbības prasmes un uzsākt jaunas iniciatīvas un projektus dzīves kvalitātes uzlabošanai savā reģionā,
PIESAKIES!


Īpaši aicinām pieteikties tos jauniešus, kuri nav iesaistīti nevalstiskās organizācijās un kuriem nav iepriekšējas pasākumu organizēšanas vai projektu vadības pieredzes. Dalībnieku atlasē tiks dota priekšroka nestrādājošiem un/vai nestudējošiem jauniešiem.


Par dalību apmācībās Tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Taču Tev pašam būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz apmācību norises vietai – viesu namam „Ezerkrasti” (www.ezerkrasti.viss.lv), kur ērti var nokļūt arī ar sabiedrisko transportu.


Lai pieteiktos apmācībām, aizpildi pieteikuma anketu un atsūti to uz e-pasta adresi daina.krivina@gmail.com līdz 2011. gada 21. novembrim.


Vietu skaits ir ierobežots – 20 jaunieši. Informāciju par to, vai esi apstiprināts dalībai apmācībās, personīgi saņemsi 23. novembrī.


Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvani vai raksti:


Daina Kriviņa,
reģionālā koordinatore
Tālr.: +371 29354884
E-pasts:
daina.krivina@gmail.com


Apmācības organizē v/a  „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” sadarbībā ar Latgales reģionālo koordinatoru – biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.


Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.


Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos”” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv.


 

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.