Noslēdzies Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā

02.11.2011.

Pagājušās nedēļas nogalē noslēdzās Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā. Kopskaitā trijās turnīra kārtās piedalījās 60 dažādu vecumu sportisti. Kopvērtējumā pirmo vietu čempionātā izcīnīja jaunais talantīgais preilietis – Anatolija Isajeva audzēknis – Emīls Lutinskis. Otrajā vietā ierindojās veterāns no Smiltenes Juris Siliņš, bet trešā godpilnā vieta – jaunajam tenisistam no Mazsalacas – Jānim Svīķim.

Jau par tradīciju kļuvis, ka čempionāta ietvaros trešo gadu tiek noskaidrots arī spēcīgākais veterāns galda tenisā. Starp sporta senioriem sacensības notika vairākās vecuma grupās. Visjaunākajā veterānu vecuma grupā, kurā startēja sportisti no 40 līdz 50 gadu vecumam (40 +) uzvarēja un pirmo vietu ieguva Jurijs Šmagra no Daugavpils. Otrajā vietā – Anrijs Bergs no Rīgas, trešo vietu izcīnīja Andris Krūmiņš no Jēkabpils.

50 + grupā 1. vietā ierindojās rīdzinieks Uģis Plikgalvis, kurš spēlē tenisu jau trešajā paaudzē. Otrā vieta šajā vecuma grupā mājiniekam Viktoram Martinovam, bet trešais sava vecuma grupā – Bruno Losāns no Rēzeknes.

60 + grupā pirmajā vietā – Guntis Šēnhofs no Rīgas, otrais palika Pāvels Koņuhovs no Līvāniem, trešā vieta – mūsu veterānam, Preiļu novada galda tenisa menedžerim Voldemārs Limanim.
Priecājamies, ka Preiļi ir iecienīta sacensību vieta sportistiem no visas Latvijas, kas liecina par sacensību organizēšanas labo līmeni. Mūsu tenisisti savukārt plāno piedalīties Rīgas pilsētas atklātajā čempionātā galda tenisā, kas norisināsies 19. un 20.  novembrī Rīgā, bet no 26. līdz 27. novembrim Iecavā vecākās paaudzes sportistus gaida Latvijas veterānu čempionāts.

Novēlēsim veiksmi un atgriešanos mājās ar uzvaru un medaļām.