3. novembrī seminārs – Kā Eiropa palīdz Latgales uzņēmējiem

03.11.2011.

3. novembrī no plkst. 11.00 ar bezmaksas semināru Rēzeknes pilsētas Domes zālē turpināsies semināru sērija „ES atbalsts uzņēmējdarbībai un ekonomiskās izaugsmes veicināšanai”. Šādi semināri ir notikuši 6.oktobrī Valmierā un 20.oktobrī Liepājā. Tie guva lielu atsaucību, tādējādi apliecinot interesi par ES atbalsta iespējām jaunu projektu īstenošanā. Kopumā abos semināros piedalījās ap 100 dalībnieku.


Rēzeknē tiksies un par ES atbalsta iespējām diskutēs dažādu jomu eksperti, uzņēmēji, valsts un pašvaldību iestāžu darbinieki, studenti un citi interesenti, meklējot atbildes uz jautājumiem – Kā Eiropa var palīdzēt uzņēmējam uzsākt un attīstīt biznesu? Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, gatavojot projektu pieteikumus? Kur iegūt konsultācijas? Kas šobrīd ir aktuāls ES fondu apguvē?


Ko garantē Latvijas Garantiju aģentūra? Kam un kāpēc vajadzētu doties uz biznesa inkubatoriem? Kuri uzņēmumi no KBI veiksmīgi ir atraduši savu nišu uzņēmējdarbībā? Kā saglabāt biznesu un nenogrimt jau pēc pāris mēnešu darbošanās?


Seminārā par Latviju starptautiskajā uzņēmējdarbības arēnā stāstīs Margarita Dunska, profesore LU EVF Starptautisko ekonomisko attiecību katedrā. Par aktualitātēm ES fondu apguvē Latvijā, par projektu sagatavošanu un finanšu atbalsta iegūšanu informēs Arturs Štamers, SIA Demarsch konsultants. Savukārt par to, kā LIAA sniedz atbalstu uzņēmējdarbībai un kādas ir visbiežāk pieļautās kļūdas projektu sagatavošanā un īstenošanā, stāstīs Edvīns Bogdanovs, LIAA Klientu apkalpošanas nodaļas vecākais speciālists. Par valsts atbalsta programmām uzņēmējdarbības attīstībai informēs Daiga Buhholce, Hipotēku bankas Pārdošanas vadītāja juridiskām personām. Kā notiek Garantiju aģentūras sadarbība ar uzņēmējiem, vēstīs Valdis Grudulis, Garantiju aģentūras projektu vadītājs. Par to, kas notiek Latgales biznesa inkubatorā, informēs Māris Igavens, Latgales biznesa inkubatora vadītājs. Pēc tam sekos ekspertu un uzņēmēju diskusija.


Pieredzē dalīsies vietējie uzņēmēji. Diskusiju vadīs žurnālists Ansis Bogustovs.
Semināra norisi no pl.14.00 līdz 15.00 varēs vērot tiešraidē vortālā www.esmaja.lv.
Noslēguma seminārs notiks 24.novembrī Jelgavā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā.


Semināriem var pieteikties gan internetā www.esmaja.lv, gan zvanot pa tālruni 67625339. Projekts tiek finansēts no Eiropas Komisijas līdzekļiem.


Kontaktpersona:
Gunta Barbāne, BPS PR projektu vadītāja
e pasts:
gunta.barbane@bps.lv
tel. 67625339


 

Pēdējās izmaiņas: 03.11.2011.