Noskaidroti konkursa „Superpuika 2012” pirmās kārtas rezultāti

31.10.2011.

2011.gada oktobrī noslēdzās Tehniskās jaunrades nama “Annas 2″ rīkotā konkursa “Superpuika – 2012″ pirmā kārta. Pelēču pamatskolas 6.klases skolēns Rolands Kivriņš ir to 35 pirmās kārtas dalībnieku vidū, kas ieguvuši 32 labākos rezultātus un tiesības piedalīties otrajā kārtā, kas notiks šī gada decembra sākumā TJN “Annas 2″.


Konkurence bija pietiekami liela – šogad konkursā piedalījās 149 vienpadsmit un divpadsmitgadīgi zēni no Rīgas, Daugavpils, Preiļiem, Daugmales, Aizupes, Rekavas, Mārupes, Saldus, Allažiem, Berģiem, Staļģenes, Daudzeses, Salaspils, Grobiņas, Pelēčiem, Jūrmalas, Brocēniem, Jēkabpils, Suntažiem un Vidučiem.


1.kārtā savas zināšanas, prasmes un iemaņas zēni pārbaudīja, veicot uzdevumus dažādās jomās. Tehniskajā uzdevumā „Rokdarbu garāža” vajadzēja izgatavot automašīnas modeli no papīra, „Nākotnes dizaina studija” savukārt vajadzēja iztēloties, kāds varētu izskatīties transporta līdzeklis ap 2200.gadu, par erudīcijas uzdevumu „Testu zona vīriem” šoreiz bija parūpējies žurnāls „Mezgls”, fizisko spēku un veiklību puikas varēja parādīt „Zemes šķēršļu trasē”, bet iemaņas tehniskajos sporta veidos – radio vadāmo automodeļu sacīkstēs „Ātruma cilts”.


„Superpuika” ir konkurss 11 un 12 gadīgiem zēniem, kuri vēlas sevi izaicināt un pierādīt fizisku, tehnisku, radošu un praktisku uzdevumu veikšanā. Konkurss notiek mācību gada garumā – vairākās kārtās ar finālu, kurā cīnās 10 spēcīgākie zēni.Preiļu novada bērnu un jauniešu centra
direktore Aija Caune

Pēdējās izmaiņas: 31.10.2011.