Finišē LVF kausa izcīņas turnīrs volejbolā jauniešiem

23.10.2011.

23.10.2011, Rīgā Preiļu BJSS „A” vecuma grupas 1993./1995.dz.g. jaunietes Sintija Ondzule, Katrīna Strode, Iluta Urka, Kristīne Ivanova, Lāsma Pelše, Laura Mežinska, Ingūna Šņepste, Līga Mūrniece, Kristīne Litavniece, Laima Mukāne un Laura Vilcāne izcīnīja 7. vietu Latvijas volejbola federācijas (LVF) kausa izcīņas sacensībās.

Kā iepriekš ziņojām, mūsu volejbolistes atlases sacensībās diemžēl neiekļuva labāko finālpieciniekā, un svētdien Bolderājā spēlēja par 6.-9. vietu ar Rīgas volejbola skolas (RVS) III un IV komandu, kā arī Gulbenes BJSS.

Pirmajā spēlē mūsu volejbolistes ar rezultātu 3:0 pārliecinoši uzvarēja Gulbenes BJSS audzēknes. Bez pārtraukuma, nākamajā spēlē pret mājiniecēm RVS III (Bolderāja), ar vietējā tiesneša palīdzību, tika zaudēts piecu setu mačs ar rezultātu 2:3 . Pēdējā spēlē ar rezultātu 3:1 tika uzvarēta RVS IV komanda un izcīnīta 7. vieta turnīrā. Kā atzina trenere Zoja Jakimova- nedaudz nepaveicās, patiesi priecē meiteņu aizrautīgā un saturīgā spēle, domāju, ka nākamajos turnīros šī spēles kvalitātes augsme dos arī rezultātus! Apsveicam!

05.-06.11.2011, finālcīņā dosies jaunākās „B2” vecuma grupas 1996./1997.dz.g. jaunietes, kas Rīgā tiksies ar mājiniecēm RVS I, Daugavpils BJSS, Zvejniekciema vidusskolas un RVS II komandām. Meitenēm būs ļoti smags turnīrs, jo sastāvā nav atgriezušās sasirgušās pamatsastāva spēlētājas. Novēlam izturību un veiksmi!