Pasaki paldies! Nosūti pastkarti!

18.10.2011.

No šā gada 15. oktobra labdarības akcijas MĒS JŪS ATCERAMIES ietvaros ikvienam tiek dāvāta iespēja nosūtīt apmaksātu pastkarti kādam tuvam, sen nesatiktam, vecam cilvēkam, kurš ar savu dzīves pieredzi, padomu, mīlestību un atsaucību ir iedvesmojis un palīdzējis kļūt stiprākam. Pastkartes ir iespējams saņemt Merrild kafijas tirdzniecības vietās vai Latvijas Sarkanā Krusta nodaļās un Latvijas Pasta nodaļās Rīgā tirdzniecības centros Spice, Dole, Domina, Alfa un Origo.


Labdarības akcija „Mēs Jūs atceramies” norisinās no šā gada 3. oktobra līdz 1. decembrim. Akcijas iecere ir sniegt vecajiem un vientuļajiem cilvēkiem sirds siltumu un uzmanību. Labdarības akcija notiek jau trešo gadu. Šogad akcijas laikā, pateicoties Latvijas pasta atbalstam,  var nosūtīt pastkarti mums nozīmīgiem un tuviem cilvēkiem, kas iespējams tagad ir sasnieguši savu mūža nogali un varbūt ir palikuši vieni. Viņi vairs nav tik stipri un varoši kā agrāk, bet  mēs varam parādīt cik viņi tomēr ir nozīmīgi.  Mēs varam pateikt viņiem PALDIES.
 „Pastkarte vienmēr ir bijusi apliecinājums tam, ka kāds par mums domā. Vai tas ir suminājums dzimšanas dienā, vai sveiciens no mīļajiem ārzemēs, vai tradicionāls Ziemassvētku apsveikums – tas vienmēr sasildīs mūsu sirdi. Esmu pārliecināts, ka vecajiem cilvēkiem, tā nozīmē vairāk, un pastnieks veco ļaužu mājās ir vienmēr gaidīts viesis,” saka Latvijas Pasta valdes loceklis Andrejs Vīcups.


Lai nosūtītu pastkarti, ir  tikai nepieciešams Merrild kafijas tirdzniecības vietās vai Latvijas Sarkanā Krusta  un Latvijas Pasta nodaļās saņemtajās pastkartēs ierakstīt vecā cilvēka vārdu un uzvārdu, precīzu viņa pasta adresi un savu novēlējumu. Aizpildītās pastkartes var iemest jebkurā Latvijas Pasta pastkastē vai nodot pasta nodaļā. Tālāk Latvijas Pasts tās nogādās adresātam. 


Savukārt mūsdienu tehnoloģiju cienītāji līdz 1. decembrim var pastkarti nosūtīt elektroniski, aizpildot to interneta vietnē www.merrildlabdariba.lv . Pastkartes adresāts arī šajā gadījumā saņems tradicionālo akcijas pastkarti.


Vairāk par akciju lasiet www.merrildlabdariba.lv
Papildu informācija:
Dita Kļaviņa-Lauberte
Tālr. 67201459; mob. tālr. 26332110
e-pasts :
dita.kļaviņa-lauberte@ka.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.