Aicina pieteikties topošos uzņēmējus biznesa ideju sacensībām

07.10.2011.

Latvijas Investīciju attīstības aģentūra sadarbībā ar televīzijas raidījumu producēšanas kompāniju Hansamedia aicina topošos uzņēmējus pieteikties inovatīvo biznesa ideju sacensībām Firmas noslēpums. Sacensību uzvarētājs saņems 10 000 latu savas biznesa idejas īstenošanai.


Biznesa ideju sacensības Firmas noslēpums ir izglītojošas un izklaidējošas sacensības, kurās piedalīties aicināti topošie uzņēmēji un biznesa ideju autori. Raidījuma dalībniekiem būs iespēja apgūt nepieciešamās uzņēmējdarbības zināšanas, lai īstenotu savu ideju, iegūt individuālas speciālistu konsultācijas, kā arī uzzināt veiksmīga biznesa noslēpumus no uzņēmējiem, kuri savas idejas jau ir īstenojuši. Sabiedrībā pazīstami žūrijas pārstāvji no Latvijas biznesa vides vērtēs dalībnieku progresu 8 nedēļu garumā un dos savus padomus.


Sacensībām var pieteikties jebkurš Latvijas iedzīvotājs ar lielisku ideju un apņēmību to realizēt, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Iepriekšēja pieredze vai izglītība uzņēmējdarbībā nav nepieciešama. Ar konkursa nolikumu var iepazīties raidījuma mājas lapā www.firmasnoslepums.lv.


Lai pieteiktos, raidījuma mājas lapā jāaizpilda pieteikuma anketa un jāpievieno video, kurā īsumā izklāstīta sava biznesa ideja. Pieteikšanās termiņš ir š.g. 24. oktobris.


Biznesa ideju sacensības organizē Latvijas Investīciju attīstības aģentūra. Rīkotājpatneris – Hansamedia. Galvenie atbalstītāji ir SEB banka un Lattelecom.


Projekts tiek īstenots darbības programmas “Uzņēmējdarbība un inovācijas” aktivitātes “Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros, nodrošinot Eiropas Savienības fondu projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” īstenošanu.


Papildu informācija:
Lauma Vaņkova, projektu asistente
“Sabiedrisko attiecību aģentūra PR Stils”
“Eurocom Worldwide” pārstāve Latvijā 
Lāčplēša 36-2, Rīga | T. 67282472 | M. 29959328
www.prstils.lv | Facebook | Twitter


 

Pēdējās izmaiņas: 07.10.2011.