Semināru cikls `Mācību uzņēmumu programmu dalībnieku un pedagogu apmācība` – Bezmaksas semināri programmas `Skolēnu mācību uzņēmumi` konsultantiem, pamata un vidējās izglītības iestāžu uzņēmējdarbības un/vai sociālo zinību priekšmetu pasniedzējiem

03.11.2011.

Skolēnu mācību uzņēmumu konsultanti un/vai uzņēmējdarbības, sociālo zinību priekšmetu pasniedzēji  tiek aicināti piedalīties bezmaksas semināros, kas notiks Cēsīs – 13. oktobrī, Jelgavā – 25. oktobrī, Rīgā – 26. oktobrī, Daugavpilī – 3.novembrī un Liepājā – 15. novembrī.
 
Semināru mērķis ir motivēt pamata un vidējās izglītības iestāžu skolēnus attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas, rosināt interesi par uzņēmējdarbības uzsākšanu pēc izglītības iegūšanas un papildināt skolā gūtās teorētiskās zināšanas ekonomikā, piedaloties programmā „Skolēnu mācību uzņēmumi”.


Semināros paredzēts apskatīt tēmas, kas papildinātu pedagogu zināšanas, lai rosinātu jauniešus kļūt par uzņēmējiem, attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas: par Latvijas zinātnieku sasniegumi dabas, dzīvības un inženierzinātnēs, inovatīvo ideju (preču un pakalpojumu) piemēri, jaunu ideju ģenerēšanas metožu apskats, stereotipi par uzņēmējdarbību, inovācijas atbalsta iespējas (Biznesa inkubatori, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls u.c., skolēnu mācību uzņēmumu labās prakses piemēri, citi temati, kas saistīti ar semināra dalībnieku prasmju pilnveidošanu pamata un vidējās izglītības iestāžu izglītojamo intereses veicināšanai par inovatīvu uzņēmējdarbību.


Semināra ietvaros klausītāji tiks iepazīstināti ar jaunatni motivējošiem veiksmes stāstiem par jaunajiem uzņēmējiem un Eiropas Savienības programmas „Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” mērķiem un V/A „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” piedāvāto atbalstu esošajiem un topošajiem uzņēmējiem.


Semināra vadītāja Anita Mežinska ir Latvijā pazīstama uzņēmēja un biznesa stratēģiskās attīstības un menedžmenta konsultante ar vairāk 20 gadus pieredzi apmācību izstrādē un vadīšanā par uzņēmējdarbības uzsākšanu, attīstību un vadīšanu jaunajiem uzņēmējiem, kā arī lektore arī Liepājas Pedagoģiskajā Universitātē un daudzu publikāciju un meistarklašu autore par uzņēmējdarbības tēmu. 2010. gada augustā vadījusi seminārus inovatīvo biznesa ideju autoriem semināru cikla „Inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšana” ietvaros par inovatīvu ideju ģenerēšanu un pilnveidošanu un uzņēmējdarbības uzsākšanu.


Seminārus organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar SIA „Firma L4” un SIA „Konsorts”. Semināru cikls tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.


Pieteikšanās dalībai semināros, aizpildot elektronisko reģistrēšanās anketu http://www.l4.lv/reg/
Sīkāka informācija pa tālruni 67500180 vai mob. tālruni 29435120 SIA “Firma L4” Mācību centra vadītājas vietniecei Ingrīdai Bernātei vai Mācību centra vadītājai Neldai Elsiņai, mob. Tālrunis 26450388.


Informāciju sagatavoja
Nelda Elsiņa
SIA “Firma L4” Mācību centra vadītāja
Jelgavas iela 90, Rīga, LV1004
Tālr.+371 67500180
Mob. +371 26450388
E-pasts:
nelda.elsina@L4.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 03.11.2011.