Semināru cikls `Mācību uzņēmumu programmu dalībnieku un pedagogu apmācība` – Bezmaksas reģionālie divu dienu intensīvi – radošie semināri Programmas `Skolēnu mācību uzņēmumu dalībniekiem` Valmierā, Saldū, Jelgavā, Rēzeknē un Rīgā

28.10.2011.

Vidējās izglītības iestāžu 10.-11.klašu skolēni, kas ir ieinteresēti piedalīties programmā „Skolēnu mācību uzņēmumi”, lai izveidotu savu uzņēmumu, tiek aicināti piedalīties reģionālajos semināros, kas notiks Valmierā –  7. un 8. oktobrī, Saldū – 14. un 15. oktobrī, Jelgavā – 21. un 22. oktobrī, Rēzeknē – 28. un 29. oktobrī, Rīgā – 4. un 5. novembrī.


Semināru mērķis ir motivēt pamata un vidējās izglītības iestāžu skolēnus attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas, rosināt interesi par uzņēmējdarbības uzsākšanu pēc izglītības iegūšanas un papildināt skolā gūtās teorētiskās zināšanas ekonomikā, piedaloties programmā „Skolēnu mācību uzņēmumi”.


2 dienu intensīvi radošajos semināros paredzēts apskatīt tēmas, kas varētu rosināt jauniešus kļūt par uzņēmējiem un īstenot savas radošās biznesa idejas, piemēram: radošuma jēdziens un izpausmes, radošās biznesa attīstības metodes un to labās prakses piemēri, jaunu produktu virzīšana tirgū un konkurētspējas veicināšana, komunikācijas un lēmumu pieņemšanas metodes, prezentēšanas prasmes un skolēnu mācību uzņēmuma darbības attīstības plāna izstrāde.


Seminārus vadīs pieredzējuši uzņēmēji un lektori Uldis Cimdiņš un Anita Mežinska. Uldis Cimdiņš ir Latvijā pazīstams inovatīvs uzņēmējs un lektors, kas inovatīvas uzņēmējdarbības un tehnoloģiju attīstības jomā darbojas kopš 2004.gada. Uldis Cimdiņš ir RTU MBA Kursa „Inovāciju tehnoloģijas” pasniedzējs, PHARE 2003.gada programmas projekta „Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centrs” līdzautors un Ekonomikas ministrijas finansētā projekta „Inovācijas inkubatora izveide Rīgas Biomateriālu inovācijas un attīstības centrā” autors. 2008. – 2010.gadā vadījis seminārus inovatīvo biznesa ideju autoriem par ideju ģenerēšanu un pilnveidošanu un uzņēmējdarbības uzsākšanu.


Anita Mežinska ir uzņēmēja un biznesa stratēģiskās attīstības un menedžmenta konsultante ar vairāk 20 gadus pieredzi apmācību izstrādē un vadīšanā par uzņēmējdarbības uzsākšanu, attīstību un vadīšanu jaunajiem uzņēmējiem, kā arī lektore arī Liepājas Pedagoģiskajā Universitātē un daudzu publikāciju un meistarklašu autore par uzņēmējdarbības tēmu. 2010. gada augustā vadījusi seminārus inovatīvo biznesa ideju autoriem semināru cikla „Inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšana” ietvaros par inovatīvu ideju ģenerēšanu un pilnveidošanu un uzņēmējdarbības uzsākšanu.


Seminārus organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar SIA „Firma L4” un SIA „Konsorts”. Semināru cikls tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.


Pieteikšanās dalībai semināros, aizpildot elektronisko reģistrēšanās anketu http://www.l4.lv/reg/
Sīkāka informācija pa tālruni 67500180 vai mob. tālruni 29435120 SIA “Firma L4” Mācību centra vadītājas vietniecei Ingrīdai Bernātei vai Mācību centra vadītājai Neldai Elsiņai, mob. Tālrunis 26450388.


Informāciju sagatavoja
Nelda Elsiņa
SIA “Firma L4” Mācību centra vadītāja
Jelgavas iela 90, Rīga, LV1004
Tālr.+371 67500180
Mob. +371 26450388
E-pasts:
nelda.elsina@L4.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 28.10.2011.