Laika apstākļi spiningotājus nelutina

01.10.2011.

Laika apstākļi, kas šīs brīvdienas priecēja jebkuru, kuri baudīja saulaino un krāšņo rudens lapu zeltu, nebija sabiedrotais sacensību dalībniekiem spiningošanā. Papildus necopi vēl palielināja ziemeļnieka pūtiens. Preiļu novada atklātā čempionāta spiningošanā dalībnieki izmēģināja veiksmi Riebiņu pagasta Lielajā un Mazajā Ostrovas ezeros – kādu nu kurš taktiku izvēlējās.


Uzvarētājs šoreiz bija Vitālijs Plivda, kurš mazā ezera ūdeņus vagoja vienatnē, kas nesa uzvaru kopvērtējumā ar divām līdakām 4 kg 390 gramu kopsvarā. Tiem, kuri mēģināja veiksmi lielajā, nācās vilties, jo zivīm tai dienā bija gavēnis, neskaitot tos dažus asarēnus, kuri izrādīja vēlmi kaut ko arī nodegustēt. Otrās vietas un trešās vietas ieguvēji Andris Kukors un Leonīds Valdonis izteica vēlmi, ar tādiem lomiem nelielīties. Ekipāžām uzvara brāļiem Vitālijam un Broņislavam Plivdām, otrie jaunie censoņi A.Kukors un Daniels Daukšts, trešie Aivars Žugris un Jānis Ondzulis, kurus varam apsveikt arī ar trešo vietu Aglonas novada atklātajās sacensībās, kas nākošajā dienā norisinājās Cirīšu ezerā, bet jau ar iespaidīgākiem lomiem.


Iespējams sporta spiningošanas entuziasti 8.oktobrī nepalaidīs iespēju pamēroties spēkiem Višķu pagasta atklātajā čempionātā Višķu ezerā. Ne asakas!


Leonīds Valdonis,
sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 01.10.2011.