Zināmi Preiļu novada atklātā čempionāta galda tenisā pirmās kārtas uzvarētāji

24.09.2011.

24. septembrī Preiļos iesākās Preiļu novada 2011. gada atklātais čempionāts galda tenisā. Pirmās kārtas sacensībās piedalījās 42 dalībnieki no Rīgas, Jūrmalas, Smiltenes, Aizkraukles, Jēkabpils, Līvāniem, Daugavpils, Rēzeknes un Preiļiem. 


Galda tenisa treneris Voldemārs Limanis pastāstīja, ka pēdējos gados čempionāts Preiļos notiek trijās kārtās, un katru gadu pieaug dalībnieku skaits. Gandarījums ir arī par to, ka Preiļu turnīrā piedalās pazīstami galda tenisisti no visas Latvijas, kas liecina, ka čempionāta organizācija ir labā līmenī.


Pirmajā kārtā 1. vietu izcīnīja vairākkārtējais Latvijas čempions galda tenisā, tagad sporta veterāns Juris Siliņš no Smiltenes. Otrais bija mūsu jaunais perspektīvais galda tenisists preilietis Emīls Lutinskis, trešajā vietā – arī sporta veterāns Andris Krūmiņš no Jēkabpils.


Daži preilieši, galda tenisa veterāni pēc pirmās kārtas ir iekļuvuši arī godpilnajā pirmajā astotniekā – septītajā vietā ierindojās Viktors Martinovs, bet Voldemārs Limanis šoreiz ir astotais labākais.


Tā kā parasti nelielos čempionātos atsevišķi nenotiek sacensības sievietēm, daiļā dzimuma pārstāves mērojas spēkiem kopā ar vīriešiem un uzrāda arvien labākus rezultātus. To apliecināja arī jaunās Preiļu tenisistes Viktorijas Zabalujevas sniegums, viņa pēc pirmās čempionāta kārtas ir devītā vīriešu konkurencē.


Preiļu novada atklātā čempionāta galda tenisā otrā kārta notiks 15. oktobrī, bet 5. novembrī – pēc turnīra 3. kārtas spēlēm – būs zināmi arī šī gada čempionāta uzvarētāji. Nākošā gada sākumā spēcīgākie Preiļu galda tenisisti piedalīsies Latgales galda tenisa čempionātā.


Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 24.09.2011.