Vēl var pieteikties konkursam Sunim draudzīgākais gada veikums

29.09.2011.

Vēl līdz ceturtdienai, 29. septembrim notiek pieteikšanās konkursam Sunim draudzīgākais gada veikums. Tajā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš pēdējā gada laikā ir sniedzis ieguldījumu kāda suņa vai suņu dzīves apstākļu, veselības u.tml. uzlabošanā, kā arī pievērsis uzmanību un risinājis klaiņojošo dzīvnieku problēmu Latvijā.


Titulu par Sunim draudzīgāko gada veikumu piešķirs personai vai personu grupai, kas devusi ievērojamu ieguldījumu Latvijas suņu audzēšanas kultūrā, veicinājusi tās pozitīvu attīstību un pievērsusi uzmanību klaiņojošo dzīvnieku problēmai. Titula kandidāts var būt fiziska vai juridiska persona vai personu grupa, kas dzīvo vai darbojas Latvijā. Kandidātus var izvirzīt ikviens Latvijas iedīvotājs, piesakot tos vietnē www.bigmatchshow.lv/konkurss līdz 29. septembrim.
No visiem pieteikumiem žūrija izvēlēsies trīs kandidātus, savukārt uzvarētājs tiks noteikts interneta balsojumā, kas notiks no 30. septembra līdz 6. oktobrim vietnē www.bigmatchshow.lv/konkurss.


Konkurss norisinās jau otro gadu līdz ar lielāko suņu labdarības izstādi Latvijā – BIG Match Show, kurā arī tiks izziņots konkursa uzvarētājs. Izstāde, kurā laipni aicināti piedalīties gan šķirnes, gan (bezšķirnes) suņu īpašnieki, kā arī vienkārši interesenti, šogad norisināsies 16. oktobrī sporta centrā Mežaparks. Projekta mērķis ir mūsdienīgas suņu aprūpes popularizēšana un šīs jomas darboņu novērtēšana.


2010. gada titulu Sunim draudzīgākais gada veikums saņēma gulbeniete Diāna Odumiņa, kas izglāba pilsētas centrā atkritumu tvertnē iemestu aklu kucēnu. Par spīti tam Diāna viņu ir izaudzinājusi par skaistu suni. Tāpat finālā iekļuva Danuta un Mārtiņš Priedes ar bērniem, kuri ir izveidojuši zoodārzu un dzīvnieku patversmi savās mājās – Ķekavas novada „Mežavairogos” un Solvita Vēvere, kura ir vācu aitu šķirnes suņu audzētavas „Solo Rigoletto” īpašniece. Viņas audzētavā ir dzimuši vairāk nekā 100 vācu aitu šķirnes kucēni, un katrs no tiem ir atradis labus un mīlošus saimniekus.


Konkursa Sunim draudzīgākais gada veikums organizatori ir Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa un BIGBANK AS Latvijas filiāle. Konkurss norisinās suņu labdarības izstādes BIG Match Show ietvaros. Šogad izstāde BIG Match Show un konkurss Sunim draudzīgākais gada veikums notiks visās Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Plašāka informācija par konkursa noteikumiem un pieteikšanās kārtību pieejama www.bigmatchshow.lv/konkurss
Ikgadējā suņu labdarības izstāde BIG Match Show šogad Latvijā notiks jau trešo reizi, un tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību pamesto dzīvnieku problēmai, tās risināšanas iespējām un atbalstīt klaiņojošo dzīvnieku patversmes. Programma, nolikums un cita plašāka informācija par izstādi pieejama www.bigmatchshow.lv.


Papildu informācija:
Linda Zirdziņa
Juglas suņu patversme
Mob. +371 29565652
linda@patversme.lv 
 
Agnija Greiziņa
BIGBANK AS Latvijas filiāle
Mārketinga speciāliste
Tālr. +371 67116008
Mob. +371 26151778
agnija.greizina@bigbank.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.