KNAB izsludina radošo videoklipu konkursu

12.09.2011.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs
Starptautiskās pretkorupcijas dienas ietvaros izsludina korupcijas novēršanas tēmai veltītu


VIDEOKLIPU KONKURSU


Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs izsūta atkārtotu uzaicinājumu piedalīties videoklipu konkursā. Mums ir pievienojušies sadarbības partneri, kā arī papildināts balvu klāsts – iespēja balvā saņemt prakses iespējas Nordea bankā, KPMG vai Microsoft Latvia, i-pod Nano no Coca-Cola HBC Latvia, Cool PC datorpeles no Microsoft.


Starptautiskās pretkorupcijas dienas ietvaros Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sadarbībā ar ASV vēstniecību un Amerikas Tirdzniecības Palātu Latvijā (AmCham) organizē korupcijas novēršanas tēmai veltītu videoklipu konkursu jauniešiem. Konkursa mērķis veicināt jauniešu izpratni par korupcijas radītajām sekām un aicināt aktīvi iesaistīties tās izskaušanā.


Videoklips var būt gan kā aicinājums vērsties pret korupciju, gan kā spilgts korupcijas seku atainojums un nosodījums, gan kā pozitīvs vēstījums, kādai būtu jābūt godprātīgai valsts amatpersonai.


Konkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 21 gadam.
Dalībnieki var iesniegt vienu vai vairākus 30 – 50 sek. videoklipus. Tam jābūt viena autora vai autoru grupas oriģināldarbam, kas iepriekš nav bijis publiski izplatīts un eksponēts.


Balvas:
1.vietas ieguvējam – Ls 150 apmērā,
2.vietas ieguvējam – Ls 100 apmērā,
3.vietas ieguvējam – Ls 70 apmērā.


Konkursa darbus ar norādi KNAB Videoklipu konkursam jāiesniedz personīgi vai jānosūta KNAB pa pastu līdz 21.11.2011. (pasta zīmogs) Brīvības iela 104, 2.korp., Rīga, LV-1001 vai atsūtot pa e-pastu, ja nepieciešams, augšupielādējot tos, piemēram, www.failiem.lv, vai citā lielu failu pārsūtīšanas sistēmā, un nosūtot lejupielādes saiti uz e-pastu konkurss@knab.gov.lv. (sīkāk skatiet nolikumu KNAB mājas lapā www.knab.gov.lv).


Konkursa noslēgums un labāko darbu autoru apbalvošana 9. decembrī KNAB telpās.


Papildu informācija KNAB Korupcijas novēršanas nodaļā pa tālruni 67356189.


Esi aktīvs, piedalies! Iespējams, tieši Tavs videoklips kļūs par KNAB pretkorupcijas aktivitāšu sastāvdaļu!


Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.