Sportiskās aktivitātes Jēkabpilī

10.09.2011.

Tradicionālais skrējiens „Apkārt Radžu ūdenskrātuvei” Jēkabpilī, kurš notiek nu jau daudzus gadus, pulcēja daudzus skrējējus no apkārtējiem novadiem. Grēks būtu pie tuviem kaimiņiem tādu iespēju neizmantot.


6,5 km garo distanci visātrāk veica mūsu Toms Kunakovs, uzvarot gan savā grupā, gan kopvērtējumā – 22 minūtes 04 sekundes. 4.vietā tajā pašā grupā Renārs Valdonis. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena par uzvarām savās vecuma grupās kāpa Leonīds Valdonis V50 – 25.36 un Ilva Valdone S12 – 32.46.


Pēc pusotras stundas atelpas varēja izmantot iespēju un piedalīties sacensībās velokrosā „Apkārt Radžu ūdenskrātuvei”, ko Valdoņu dinastija labprāt arī izmantoja. Dalībnieku kontingents pamainījies – sabraukuši dalībnieki, kuri nepalaiž garām iespēju uzmīt pedāļus tuvākā apkārtnē. Renārs izvēlējās Tautas klasi un izvilka veiksmīgu lozi – uzvara 10 km 26.42. Arī Ilvai tai paša distancē S 12 grupā uzvara 39.40. V50 grupas veterāni veica 20 km un šeit par uzvaru un vispusību tiesneši uzslavē L.Valdoni – 54.00.


No rīta turpat sacentās pludiņ makšķernieki un spiningotāji. Šeit gribas atzīmēt makšķerēšanā Kazimira Anspaka 2.vieta, šoreiz gan zem Rudzātu karoga. Edmundam Boreiko tā arī neizdevās atrast pareizo pieeju Radžu iemītniecēm. Ar rezultātiem interesenti var iepazītie jēkabpiliešu mājas lapā.


Leonīds Valdonis,
sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 10.09.2011.