Apbalvoti „Šķiro pa tīro!” augusta izlozes uzvarētāji un galvenās balvas ieguvēja

06.09.2011.

1. septembrī Preiļos, SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu šķirošanas laukumā notika pēdējā atkritumu šķirošanas akcijas „Šķiro pa tīro!” izloze, kurā piedalījās Preiļu novada domes, vietējās preses un SIA „Preiļu saimnieks” pārstāvji, lai izlozētu ne tikai veicināšanas balvas, bet arī galveno balvu – 200 latu vērtu dāvanu karti lielveikalā „Maxima”.


Apkopojot augusta izlozes rezultātus un salīdzinot tos ar iepriekšējiem mēnešiem, var secināt, ka pēdējā izlozē preilieši piedalījušies visaktīvāk. Lai piedalītos akcijā „Šķiro plastmasu un laimē!” bija aizpildītas 694 lozes, akcijā „Šķiro stiklu un laimē!” – 18, akcijā „Šķiro sulu un piena pakas un laimē!” – 17, bet akcijā „Nekrāj krāmus!”– 21 loze.


Augusta izlozē PET pudeļu anketu grupā laimēja Marija Brenče, nolietotās sadzīves tehnikas grupā – Aleksejs Golubovs, stikla šķirošanas grupā – Silvija Borbale, bet nominācijā „Šķiro sulu un piena kartona pakas un laimē!” – Santa Valaine. Visi laimētāji saņems veicināšanas balvu – sešu mēnešu abonementu jebkuram no „Dienas žurnālu” izdevumiem. Pēdējā izlozē beidzot tika atrisināta intriga – kurš no visiem iepriekšējo mēnešu veicināšanas balvu laimētājiem saņems galveno balvu – dāvanu karti 200 latu vērtībā lielveikalā „Maxima”. Laimīgā vinnētāja ir Ieva Ņikitina – jūnija izlozes veicināšanas balvas saņēmēja.


Balvu pasniegšanas reizē SIA „Preiļu saimnieks” valdes priekšsēdētājs Jānis Mūrnieks pateicās visiem preiliešiem, kuri atkritumu šķirošanas kampaņā piedalījās visas vasaras garumā un uzsvēra, ka par atkritumu šķirošanu jāatceras ne tikai kādas kampaņas vai akcijas laikā, bet arī ikdienā.


Kampaņas „Šķiro pa tīro!” mērķis bija rosināt cilvēkus domāt un rīkoties videi draudzīgi, radīt sabiedrībā ieradumu šķirot plastmasu, papīru, stiklu un nolietotās elektropreces, kā arī informēt par šķirošanas iespējām Preiļu novadā. Kampaņas rezultātā viss savāktais iepakojums un nolietotās elektropreces tiks pārstrādātas, tādējādi piešķirot lietām „otru dzīvi” un taupot neatjaunojamos dabas resursus.


Atkritumu šķirošanas veicināšanas akciju rīkoja Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar uzņēmumu SIA „Preiļu saimnieks” un Preiļu novada domi.


Inese Šņepste,
SIA „Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciālisteAttēlā: Atkritumu šķirošanas akcijas „Šķiro pa tīro” laimētāju apbalvošana Preiļu novada domē. No kreisās: Ieva Ņikitina, Ināra Valaine, Silvija Borbale, Jevģenijs Golubevs, SIA „Preiļu saimnieks” valdes priekšsēdētājs Jānis Mūrnieks, Marija Brenče, SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja Vineta Igolniece.


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.