PREIĻOS VEIKSMĪGI NOSLĒDZAS KAMPAŅA „ŠĶIRO PA TĪRO!”

01.09.2011.

1.septembrī atkritumu šķirošanas laukumā, Rīgas iela 4, notika Latvijas Zaļā punkta rīkotās atkritumu šķirošanas kampaņas  „Šķiro pa tīro!” noslēdzošā izloze. Klātesot Preiļu novada domes un SIA „Preiļu saimnieks” pārstāvjiem no 16 akcijas ikmēneša veicināšanas balvu saņēmējiem tika izlozēts veiksmīgākais atkritumu šķirotājs Preiļos, kurš ieguva 200 Ls dāvanu čekus no veikalu tīkla „Maxima”. Vērtīgo dāvanu laimēja preilēniete Ieva Ņikitina. Apsveicam!


Kampaņa „Šķiro pa tīro!” Preiļos norisinājās no maija līdz augusta beigām un tās ietvaros Preiļu iedzīvotāji tika aicināti nodot savas iztukšotās dzērienu plastmasas (PET) pudeles, sulu un piena kartona pakas, stikla taru, kā arī nolietotās elektropreces šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā, Rīgas ielā 4. Kopumā akcijas ietvaros otrreizējai pārstrādei preilēnieši ir nodevuši  22 m3 PET pudeļu, 9 m3 stikla taras, 14 m3  nolietoto elektropreču, kā arī 2,12 m3 sulu un piena kartona paku. 


Latvijas Zaļais punkts pateicas ikvienam Preiļu iedzīvotājam, kurš iesaistījās kampaņā „Šķiro pa tīro!”, bet īpašu atzinību izsaka tiem, kuriem atkritumu šķirošana ir ikdienas paradums. Tāpat Latvijas Zaļais punkts atgādina, ka, šķirojot atkritumus, ir svarīgi būt akurātiem un šķirošanas konteineros izmest lietas, kas norādītas uz konteineru uzlīmēm, jo šķiroto atkritumu konteinera sastāvs ar vairāk nekā 15% sadzīves atkritumu piemaisījumu tiek nogādāts atkritumu poligonā nevis pārstrādes rūpnīcā.
Informāciju sagatavoja:
Līga Ivanova
„EKO Media” projektu vadītāja
T. 26464686
E-pasts:
liga@ekomedia.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.