Arī dāmas noskaidrojušas „attiecības” pludmales volejbola smiltīs

28.08.2011.

Pavisam citādi laika apstākļi sagaidīja pludmales volejbolistes šo sestdien. Laiks bija pavisam vasarīgs un trīspadsmit dāmu komandām, kuras pulcēja Preiļu novada turnīrs pludmales volejbolā, lai noskaidrotu spēcīgāko pāri, laiks paskrēja saturīgi un nemanot. Priekšsacīkstēs dalībnieces skaidroja attiecības trijās apakšgrupās, kur spēle ilga līdz piecpadsmit punktiem, bet pēc tam katras apakšgrupas divi spēcīgākie pāri finālā savstarpējās spēles noteica galīgo vietu sadalījumu.


Šoreiz aizsteidzoties notikumiem priekšā teikšu, ka uzvarētāj pāris pretiniekiem neatstāja nekādas cerības – uzvaras visās spēlēs un kauss Vitas Školinas – kādreiz Preiļu BJSS un Murjāņu SĢ audzēknes, bet tagad nu jau līvānietes un Ilutas Urkas rokās. Sīva spēkošanās par sudraba godalgām – ar vienādu punktu skaitu uz augstāka pakāpiena šoreiz tiek jaunās – Kristiāna Upeniece un Kristīne Litavniece, bronzas medaļas atstājot Jekaterinai Akentjevai un Sintijai Onzulei. Ceturtajā pozīcijā mūsu jaunās veterānes – Inta Rumaka un Jeļena Kozere, bet piektās sporta skolas audzēknes Ingūna Šņepste un Lāsma Pelše. Olimpisko sešnieku noslēdz Inga Haritonova un Oksana Šņepste. Pašmāju sacensības kuplināja arī Līvānu BJSS jauno volejbolistu pāris, kuras apakšgrupā izrādīja cienīgu pretestību mūsu vienaudzēm.


Jādomā, ka nākošgad mūsu jaunās meitenes vēl nopietnāk pabojās nervus gados pieredzējušākajām volejbolistēm. Pamazām volejbols pārceļo no pludmales uz zāli un tiksimies novada atklātajā čempionātā!

Leonīds Valdonis,
sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.